Inspirace - 12 tipů na krásný zimní nail-art, ze kterého až mrazí!

06.01.2016

12 tipů na krásný zimní nail-art, ze kterého až mrazí! Celý prosinec skoro každý nadával na teplou zimu a s novým rokem BUM! Sníh, kam se podíváte! Zima nám to zase nandala, ale nám to nevadí. My máme totiž parádní koníček, díky kterému se do mrazu dostaneme jenom málokdy. A jestli si chcete trochu toho sněhu a mrazu užít, můžete se vyřádit na nehtech! Já vám k tomu přidám 12 krásných nápadů na ty nejzasněženější nehty :).  


Víte, kdo může za to, že po mrazivé noci máte na oknech tak nádherné malby kapradí? Ty vám tam po sobě nechal Janek Mráz. Chodí se štětcem v ruce a na všechna okna maluje krásné kapraďovité malby. Jestli nevěříte, zkuste si na něho v noci počíhat - třeba vám poradí, jak takové pěkné přírodní vzory dostat i na nehty:). Ale nevyčítejte mu, že umí malovat jenom kapradí. Jednoho dne byste se mohly probudit a na okně budete mít malby štěňátek v botě, a to by se vám po starém dobrém kapradí rychle zastesklo.

Přírodní motivy k zimě totiž prostě patří. Nikdo nedokáže vykouzlit tolik nádherných sněhových vloček - a přitom každou jinou! - než právě matka příroda. Při lednové vycházce do lesa narazíte na hladké a třpytivé závěje sněhu, zamrzlé kaluže a vodní plochy s uvězněnými bublinkami, které vypadají, jako by spolu s nimi zamrzl i čas. Tak to ostatně vypadá všude kolem, když příroda spí.

Není divu, že se něco tak magického snažíme napodobit. Člověk v dnešní době ty tři měsíce spánku přírodě může jenom závidět. Tak až si budete chtít odpočinout od toho novoročního stresu, nechejte se inspirovat! Ať už námi nebo právě tou vycházkou do lesa :).

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!