Inspirace - 16 jednoduchých nápadů na pruhované nehty

22.07.2014

16 jednoduchých nápadů na pruhované nehty Dnes se společně podíváme na zoubek zase jednomu velmi tradičnímu vzoru, kterým jsou proužky. Jsou velmi vděčným zdobícím vzorem typu "nevím co tam namalovat, fláknu tam pár proužků" :D. A můžete jich udělat tolik, kolik chcete. Můžete je mít i barevné jak přesně chcete. Můžete je mít široké nebo úzké jak chcete a vždycky to bude vypadat dobře. Teda pokud nejste patlal :).  


Na internetu jsem pro vás našla 16 krásných pruhovaných nápadů na nehty, které okolí rozhodně zaujmou a hlavně nejsou nijak složité na vytvoření. Proto proužky miluju - nic jednoduššího (krom puntíků teda:)) už být ani nemůže. Přesné proužky si na nehtech dokáže udělat téměř každý, kdo má doma minimálně lepící pásku.
A teď už na řadu přichází samotné pruhované nehty! Můžete si mezi obrázky povšimnout, že velmi oblíbená je v proužcích hlavně námořnická tématika, které se obzvlášť teď v létě prostě nedá vyhnout:).
Pokud vám dnešní nálož proužků nestačí, mrkněte na náš Pinterest na nástěnku  "Inspirace" - najdete tam další kupu krásných nail-art designů, a to nejen s proužky :).

Námořnické pruhované nehty


Černé a modré pruhované nehty


barevné nehty s černobílými proužky


httpwww.fashiondivadesign.com16-striped-nail-arts


černobílé pruhované nehty s květy


černobílé a šedobílé pruhované nehty


 
třpytkové nehty s bílými proužky


černobílé nehty s barevnými proužky


pruhované nehty v pastelových barvách


černobílé pruhované nehty


modrobílé pruhované nehty se širokými pruhy


nehty s jemnými barevnými proužky


pruhované nehty v kombinaci se zvířecím vzorem


romantické nehty se srdíčky a modrými proužky


Bílé nehty s barevnými proužky-


Námořnický design a nehty

Zdroj:  http://www.fashiondivadesign.com/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!