Období: Červenec 2014

Inspirace - 16 jednoduchých nápadů na pruhované nehty

22.07.2014
Dnes se společně podíváme na zoubek zase jednomu velmi tradičnímu vzoru, kterým jsou proužky. Jsou velmi vděčným zdobícím vzorem typu "nevím co tam namalovat, fláknu tam pár proužků" :D. A můžete jich udělat tolik, kolik chcete. Můžete je mít i barevné jak přesně chcete. Můžete je mít široké nebo úzké jak chcete a vždycky to bude vypadat dobře. Teda pokud nejste patlal :).  
Na internetu jsem pro vás našla 16 krásných pruhovaných nápadů na nehty, které okolí rozhodně zaujmou a hlavně nejsou nijak složité na vytvoření. Proto proužky miluju - nic jednoduššího (krom puntíků teda:)) už být ani nemůže. Přesné proužky si na nehtech dokáže udělat téměř každý, kdo má doma minimálně lepící pásku. A teď už na řadu přichází samotné pruhované nehty! Mů...
Zobrazit celý článek »
NaniNails
MONO UV 3v1 lak je tím, po čem ženy touží :)

Recenze - MONO UV 3v1 lak je tím, po čem ženy touží :)

19.07.2014
Dnes pro vás mám recenzi na produkt, nad kterým někdo dlouho přemýšlel a dotáhnul ho k naprosté dokonalosti. Pravděpodobně nadchne především ty z vás, které umělým nehtům příliš neholdují. Pokud si totiž rády zdobíte své přírodní nehty, určitě se až příliš často setkáváte s problémem, že lak vám na nehtech nedrží, odlupuje se a po pár dnech můžete nehty přelakovat. Právě pro vás tedy dnes představím MONO UV 3v1 Lak. Jde o lak, který se používá především na přírodní nehty, ale vydrží tolik, co nehty gelové. A hlavně vám vysvětlím, proč má v názvu "Tři v jednom" - a věřím, že se vám to bude líbit :).
Aby těch trojek tady nebylo málo, tak vás určitě potěší, že na MONO UV 3v1 Lak má na výběr celých 33 barevných odstínů. A že to jsou krásné odstíny! Na své si tu přijdou opravdu všichni, protože barevná paleta byla evidentně tvořena někým, kdo alespoň tuší, po čem ženy touží :). Nejenom že mezi nimi najdete tradiční i netradiční rudé odstíny, ale všechny další barvy, jako m...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Inspirace - Co takhle být dravou šelmou? Zvířecí vzory jsou pořád IN!

15.07.2014
Takovou stálicí všech módních období jsou rozhodně vzory napodobující zvířecí kůži. Těžko říct proč? Možná proto, že se nám prostě líbí? Nebo protože nás fascinuje krása zvířecí říše a někdo z nás by rád byl na nějaký ten okamžik jedovatým hadem nebo elegantní a dravou šelmou ... ať už metaforicky nebo  reálně?  Každopádně všechny tyto vzory se jednou za čas na módních molech objeví. Někdo v nich vidí laciný kýč, někdo zase neutuchající eleganci. Ať už je to jak chce, jsou tady s námi :).  
Proto se dnes společně podíváme do zvířecí říše. Vybrala jsem pro vás spoustu fotek, na kterých uvidíte jak tradiční, tak i trochu odvážnější pojetí zvířecích vzorů. Nabídka je poměrně široká, ale i přesto se v nail-artu nejčastěji objevují zvířata africké savany se svými mimikrami, stejně jako na těch zmíněných módních molech.  Klasika je prostě klasika. Ačkoliv tyto zví...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Recenze - Laky Premium Line v sobě profesionalitu rozhodně nezapřou

11.07.2014
Po dvou týdnech tu máme zase recenzi, kde si představíme naprosto základní a nepostradatelnou věc - lak na nehty! Naninails.cz totiž nabízí úžasnou řadu laků s názvem Premium Line, což už dle názvu samo o sobě slibuje něco neobyčejného a výjimečného. Na výběr navíc máte 5 nebo 11ml balení a opravdu širokou nabídku odstínů. Já se vám jich pokusím dnes ukázat co nejvíc a hlavně si přiblížíme jejich vlastnosti - to nás asi před nákupem zajímá nejvíc, že? :)  
Laky Premium Line mě v první řad příjemně překvapily svým krytím. Jsou dobře pigmentované, a tak i u světlejších odstínů už po nanesení jedné vrstvy nehet vypadá dobře. Jelikož jde o profesionální řadu laků, tak jejich krycí schopnosti by měly být na prvním místě. V tomto bodě Premium Line opravdu nezklamaly. Navíc je možné jej použít jak při modeláži gelových či akrylovýc...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Inspirace - Třpytky a flitry upoutají pozornost - Inspirujte se!

08.07.2014
Myslím, že nejsem jediná, kdo se občas chová trochu jako straka. Ne teda, že bych kradla věci po obchodech a známých, to ne :). Mám na mysli to, co u straky krádežím ještě předchází - jsem fascinovaná třpytivými věcmi. Jak se kolem mě v obchodě nebo na ulici nachomýtne něco se třpytkami, naprosto to přitáhne moji pozornost. Vždyť je to krása - všechny ty barevné odlesky, co ty drobné plošinky hází ... Člověk by se na to mohl dívat celý den a stejně se mu to neomrzí.  
Doma mám tak nespočet třpytivých náušnic, přívěšků, triček, čelenek do vlasů a rozhodně nejvíce mám právě těch třpytivých laků. Ke třpytkám samotným jsem se ještě tedy nedostala čistě z praktického hlediska, kdy si nad tím kelímkem s nádherně zářícím obsahem řeknu "Ale no tak, vždyť už tak máš dost laků, k čemu ještě samotný třpytky, neutrácej zase zbytečně za hlou...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Návody - Jednoduché zdobení nehtů opravdovým peřím

04.07.2014
Možná už jste je někde viděly - nehty zdobené opravdovými pírky! Konečně odpadá pracné malování pírek, dnes vám dám návod, jak na nehty dostat peří. A nebude to ani moc pracné :). 

Co budeme k práci potřebovat? 

- Základní barvu - tedy barvu barevného podkladu. V tutoriálu máme barvu ledové kávy, ale dobře bude vypadat třeba i růžová!
- Dva top-coat laky - jeden rychleschnoucí, který nanáší jen tenkou vrstvu laku a druhý hustější, který vytvoří silnější vrstvu. 
- Pilník
- Manikúrní nůžky nebo kleště
- A samozřejmě peří! Kde ho sehnat? Doporučuju vyzkoušet korálkárny, kde pírka prodávají jak přírodní, tak už i různě obarvená. Navíc jsou jemná a vybrat si můžete rovnou i velikosti. Pro zdobení nehtů budou nejlepší tenčí a lehčí pírka, s nimi se bude pracovat nejlépe.   

První si připravíme pírka. Stačí odstřihnout horní část tak, aby se zhruba vešla na nehet. Vybírejte tedy pečlivě, aby nebylo potom potřeba pírka ze stran zastřihávat nebo pilovat. Potom naneste základní barvu a nechejte ji řádně zaschnout. Na ni pak dejte vrstvu hustého bezbarvého top-coatu. Ve chvíli, kdy je lak ještě lepkavý, opatrně přiložte na nehet pírko. Pokus...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Inspirace - Silné lepidlo a spousta zdobení - to je 3D nail-art

02.07.2014
 Poslední dobou jsem při brouzdání po facebookových stránkách pro milovnice nehtového designu natrefila na zajímavý trend, který se dostává už i mimo nehtová studia a spousta dam jej zkouší sama na sobě. A cože to je za trend?

Dnes se vás pokusím inspirovat 3D designem! Jeho definice je prostá - nalepte na nehet cokoliv, co bude tvořit jakýkoliv reliéf a bude narušovat hladkost nehtu a máte 3D nail-art :). Spousta z nás ho asi už praktikovala, aniž by to předtím tušila, ale kromě různých zdobících kamínků a kuliček se dá zajít ještě dál a lepit si na nehty cokoliv, co najdete kolem sebe.  
Pravda, i s nejsilnějším lepidlem takové zdobení nejspíš pro běžně pracující ženu nevydrží moc dlouho, ale na krátkodobou parádu se to dá rozhodně využít. Z vlastní zkušenosti ale doporučuji během akce nestrkat ruce do kapes a hledat něco v kabelce. To je pak taky hodně rychlý konec parády :D. V dnešní galerii tedy najdete jak klasické tipy na zdobení kamínky a kaviárem, ale mám pr...
Zobrazit celý článek »
NaniNails