Období: Prosinec 2015

Videa - VIDEONÁVOD: Jak na zdobení nehtů vodolepkami?

14.12.2015
Připravili jsme pro vás názornou ukázku, jak přijít na kloub zdobení nehtů pomocí vodolepek. Tuhle metodu můžete použít jako alternativu ke zdobení razítky nebo samolepkami. Uvidíte, že je to snadné a slibujeme, že vás to bude bavit!  
 
Zobrazit celý článek »
NaniNails
25 tipů na nehty s vánoční náladou!

Inspirace - 25 tipů na nehty s vánoční náladou!

08.12.2015
Na adventním věnci už jsme zapálili druhou svíčku, a tak už i těm nejpomalejším jedincům pomalu dochází, že Vánoce a Štědrý den už klepou doopravdy na dveře. Pokud Vánoce milujete stejně jako já, určitě už přemýšlíte, jaké nehty si do téhle adventní atmosféry připravit! Stejně jako loni jsem prošmejdila internet a přináším vám 25 nových a úžasných tipů na vánoční nehty!
A myslím, že si z naší inspirace dneska vybere úplně každý! Ať už jste milovnice hvězdiček, sněhových vloček, mimoňů nebo máte ráda prostě jednoduchost, pro každého se tam něco najde :). Pokud vám doma chybí nějaká ta vánoční razítka nebo samolepky, mrkněte se na náš e-shop. Zimním motivům máme totiž věnovanou celou kategorii! A pokud se vám podaří vytvořit krásné vánoč...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Recenze - Spolehlivé brusky na nehty - Nová generace brusek od JSDA Power

01.12.2015
Přijde vám trh s bruskami na nehty už tak trochu okoukaný? Nám v NaniNails taky, a tak jsme se zaměřili na hledání přístroje, který bude splňovat vaše náročné požadavky. Díky tomu vám teď můžu na blogu představit novinku, kterou už najdete i na e-shopu - Brusky od společnosti JSDA Power. Jaké jsou? Pro koho jsou vhodné? A jak se liší od jiných brusek? To vše se dozvíte!  
Pokud se už v oboru modeláže nehtů nějakou dobu pohybujete, určitě znáte starší generaci brusek JD, kterou jsme popisovali i v jednom z našich článků . Brusky na nehty od společnosti JSDA Power se bez nadsázky opravdu dají popsat jako nová generace přístrojů pro broušení nehtů. Společnost, která je vyrábí, si totiž za jejich kvalitou stojí. Nemusíte se tak bát stejných nešvarů,...
Zobrazit celý článek »
NaniNails