Období: Únor 2016

Recenze, Návody - 3D UV gely - k čemu slouží a jak je používat?

29.02.2016
Víte, že s UV gely se toho dá vytvořit i víc, než jenom pěkné nehty? Se speciálními 3D UV gely se můžete pustit do umění! S jejich pomocí totiž snadno vytvoříte i vlastní ozdoby - třeba mašličky nebo krásné květy. V článku se podíváme, jak takové ozdoby můžou vypadat, jak se vytváří a co k tomu budeme potřebovat.  
Možná jste podobné ozdoby už zahlédly na internetu a přemýšlely jste, co jsou zač a jak na ně. Ve většině případů se tyhle prostorové ozdoby tvoří s pomocí akrylu, ale pokud s ním nejste úplně dobrá kamarádka, můžete se na ně vrhnout i s pomocí speciálních UV gelů. Ty nesou název 3D UV gel a od jiných UV gelů se liší hlavně svojí hustotou, která je ... no, je fakt hustá :). Hu...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Videa - NÁVOD: Příprava nehtu pro před aplikací gel laku

24.02.2016
Často se nás ptáte, jestli jsou gel laky opravdu vhodné i pro začátečníky, jak se liší od UV gelů a jak postupovat při jejich aplikaci. Právě pro vás je tu další video z naší dílny. Prozradí vám to nejdůležitější - co nesmíte při přípravě nehtu před aplikací gel laku za žádnou cenu podcenit.
Příprava je totiž základ. Jenom tak vám gel lak na nehtu vydrží opravdu tak dlouho, jak udává jeho výrobce. Více se už dozvíte ve videu!  
 
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Inspirace - Nehty jako pro princeznu – 35 tipů pro nejkrásnější manikúru večera

15.02.2016
Plesová sezóna je v plném proudu. Každá z nás chce vypadat tak, jak nejlépe to jen jde. Máme krásné šaty na těle, složité drdoly nebo objemné lokny na hlavě, úchvatné boty na podpatku. Na závěr ještě precizní make up, pár slušivých doplňků a… ? No jasně! Krásně upravené nehty. Nechte se inspirovat naší rozsáhlou plesovou galerií!  
Také se jako já chystáte na nějaký pořádný ples? Razím zásadu, že zatímco na jiných, méně formálních akcích stačí vypadat jednoduše dobře, na plese byste měla vypadat perfektně! Jasně, možná se na parketu najde žena, která vás v něčem předčí, ale to není to, o čem mluvím. Je to jeden z mála dní v roce, kdy si na sobě musíte dát opravdu záležet - a co si budeme povídat, na toh...
Zobrazit celý článek »
NaniNails
Nové trendy odstíny gel laků Amazing Line!

Recenze - Nové trendy odstíny gel laků Amazing Line!

10.02.2016
Nejoblíbenější řadou gel laků na našem e-shopu jsou bezesporu gel laky z řady Amazing Line. Jsou nádherně pigmentované, dlouho vydrží a snadno se nanášejí. Proto pro vás mám potěšující informaci - jejich nabídku jsme rozšířili o spoustu nových odstínů, které jsou extrémně módní! A ráda vás s nimi seznámím :).
Proč jsou gel laky Amazing Line tak moc mezi našimi zákaznicemi oblíbené, to se můžete dočíst v článku " Gel laky, které vaše nehty dokáží rozzářit a vyživovat zároveň!" Tam se dočtete i to, jak správně gel lak nanášet, na co si dát pozor a co si vše pořídit, abyste s výsledkem byly spokojené. Dnes se proto zaměřím pouze na nové odstíny, které jsem seřadila do několika skupin, ...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Návody - 3 úžasné, rychlé a jednoduché návody pro neodolatelné valentýnské nehty

02.02.2016
Valentýn se na nás valí jako nezastavitelná růžová lavina. Určitě už máte pro svého partnera vymyšlené nějaké láskyplné překvapení – třeba perfektní romantický večer nebo společně strávený den. Atmosféru můžete doladit i originálním zdobením nehtů! Proto vám přináším 3 jednoduché návody, jak si jednoduše a perfektně ozdobit nehty na svatého Valentýna!
  1 . Ombré srdíčka – jemná, hezká, roztomilá - BASE COAT PODKLAD - Hned na začátek doporučuji nanést tenkou vrstvu podkladového base coat laku, který nehty zpevní a vyhladí, než na ně přijde lak barevný. - BAREVNÝ PODKLAD - Natřete nehty barevným lakem světlé barvy. Nejlépe bílou nebo světle růžovou. Pozor! Po natření nechte lak opravdu řádně zaschnout. - LEPÍCÍ PÁSKA Us...
Zobrazit celý článek »
NaniNails