Deník kočky NANI: Starejte se o svoji pleť. Zaslouží si to!

Návody, Ostatní - Deník kočky NANI: Starejte se o svoji pleť. Zaslouží si to!

23.10.2018

Na péči o nehty a ruce si potrpím, to už všechny dobře víme, ale tím to rozhodně nekončí. Péče o pleť je každodenní rituál, který zná každá z nás. Ať už patříte mezi ty, kterým stačí jen čas od času odlíčit oční linky, nebo máte po domě poschovávány dvě desítky vyživujících krémů, dnešní článek je tu právě pro vás!

Není tomu tak dávno, co jsem mluvila o nutnosti správné výživy u nehtů, a došlo mi, že jsem se ještě nikdy řádně nevěnovala produktům pro péči o pleť. A to je chyba, kterou je třeba napravit! Co by ve vaší výbavě nemělo chybět, abyste měly tvář jako princezny?

Nečistoty, make-up a mastnota musí pryč

gely_a_vody


Než se začnete ohánět regeneračními maskami a krémy, je třeba mít pleť perfektně čistou. Nezáleží ani tak na tom, jestli si každé ráno necháváte hodinu času na perfektní make-up, nebo vám postačí trocha řasenky a razíte mezi lidi. Na konci dne je pleť tak jako tak potažená mastným filmem, na kterém ulpí mikročástečky prachu i různých jiných nečistot. Dlouhodobé zanedbávání tohoto stavu může vést ke zhoršení kvality kůže, akné i předčasnému stárnutí pleti.

Micelární vodu nebo pleťový gel volte podle typu pleti (mastná a problematická, suchá, normální). Kůže po aplikaci bude čistá, sjednocená, hladká, vyživená a hydratovaná. Tak, jak to má být.Nedejte pupínkům šanci

Akné trápí mnohé převážně v adolescentním věku, ale často se nám nějaký ten pupínek objeví, i když už tu nemá co dělat. Mohou za to hormonální výkyvy, genetické predispozice, anebo právě ty nešťastné neopečovávané rozšířené póry, které se ucpou, zanítí a bolestivý pupínek je na světě.
60242659_s
Pokud s občasnou tvorbou nepříjemných pupínků a černých teček bojujete, vyzkoušejte gelovou masku Dr. Kraut. Kvalitní italský produkt bohatý na olej z čajovníku a levandule pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. Ve spojení s hloubkovým čištěním dává maska sbohem pupínkům i černým tečkám. Kůže je na dotyk hladká, tón jednotný a póry stažené.

Tip: Pokud toužíte po něčem „silnějším“, sáhněte raději po detoxikační masce Dr. Kraut s aktivním uhlím a čistým jílem. Tento druh masek je v dnešní době velmi oblíbený pro své skvělé účinky. Jíl pohlcuje toxiny a nečistoty, maz mizí, póry se zmenšují. Pleť je perfektně čistá, vyživená, hydratovaná a krásně se rozjasní.

csm_kocostar_bannder_1000x1000_0020_ananas_slice_5a41411ed7Výživa se nesmí podcenit

Čas od času je dobré pleti věnovat nadstandardní péči. Ideálním pomocníkem pro unavenou pleť bez života je známá a oblíbená maska Kocostar. Jistě si vzpomínáte na článek, kde jsem masky na vlastní kůži testovala. Masku stačí aplikovat jen jednou za čas a pleť je po ní jako samet. Navíc vás úplně rozzáří.

Novinkou jsou Kocostar oční polštářky, které pomáhají odbourávat únavu a kruhy pod očima. Stačí chvíle a hned se budete cítit i působit o pár let mladší. :)


Nezapomínejte na rty
68741450_s


Rty jsou nedílnou součástí obličeje, a i proto je třeba je zmínit, když mluvíme o péči o pleť. Pokud chcete mít rty stále hladké, celistvé, bez popraskání, nezapomínejte je v každé volné chvíli přetřít balzámem na rty.

Ochráníte je tak proti letnímu vysušování i zimnímu omrzání. Navíc vaše polibky budou chutnat smyslně po ovoci. Za sebe mohu doporučit malinový. Krásně voní. :)Jaké máte zkušenosti se zmíněnými produkty, ať už s maskami Kocostar nebo micelárními vodami vy? Myslím, že toho bylo dnes až až. Dejte mi vědět na náš Facebook, už se nemohu dočkat vašich komentářů!

19754206_s

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!