Inspirace - Krajka vám zajistí obdiv - Inspirujte se!

11.06.2014

Krajka vám zajistí obdiv - Inspirujte se! Krajka byla v našich krajích vždycky symbolem bohatství a luxusu, protože její výroba vyžaduje hodně času a ty nejšikovnější ruce. Kdo si mohl dovolit krajku a vystavit ji na svých svatebních šatech nebo třeba lidovém kroji, ten byl zahrnován skutečným obdivem! Dnes si už díky moderním metodám výroby textilu můžeme dovolit úplně všichni, ale i tak ty ručně vyráběné krajky mají pořád svoje kouzlo a hodnotu. A přesto - krajku v nail-artu jenom tak často nevidíme. A to je škoda. Proto jsem pro vás vytřídila několik zajímavých obrázků, které vás doufám inspirují k oživení tradice :).  


Navíc je několik různých technik, jak na svoje nehty krajku dostat - buď můžete jít tou nejsložitější cestou a krajku si prostě samy na nehty namalovat (to chce opravdu hodně trpělivosti) nebo použít krajkový motiv z razítek (zkusit můžete třeba tuto zdobící destičku). A nebo ještě lépe - prostě najít krásnou krajku a aplikovat ji přímo na své nehty.
Však se samy podívejte :)

Zdroj: Pinterest.com

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!