Recenze - Nádherných 46 odstínů v řadě UV gelů NANI Classic Line!

22.05.2014

Nádherných 46 odstínů v řadě UV gelů NANI Classic Line! Když jsem přemýšlela nad tématem první recenze, tak mne napadala spousta výrobků, které jsou něčím zvláštní nebo netradiční a určitě by si zasloužily své místo v téhle rubrice. Nakonec mi ale bylo jasné, že většinu z vás bude zajímat recenze na něco klasického, co používáme nejčastěji. Proto jsem si jako první vybrala právě UV gely, které jsou pro nail-art asi momentálně nejoblíbenější.  


E-shop NaniNails  nabízí úžasnou řadu základních UV gelů s názvem NANI Classic Line, které mě na první pohled nadchly především krásnou paletou všech odstínů (je jich tam 46!), ze kterých si opravdu jen těžko vyberu několik nejoblíbenějších ... Nejradši bych je měla všechny :)
Pro vás jsem jich vyzkoušela několik. Vzala jsem si některé jemné pastelové odstíny, pak jsem si vybrala několik módních letních barviček a určitě nesmím vynechat i ty klasické stálice, jako jsou rudé a růžové odstíny.
Všechny UV gely jsou baleny po kalíšcích o objemu 5 ml, na první pohled vypadají moc hezky a hustě, tak mě zajímalo, jak to bude s nimi ve skutečnosti. Protože nemám tolik prstů na rukou, zkoušela jsem je na vzornících, které mám k dispozici. Takhle vám aspoň můžu nabídnout pohled na všechny vybrané gely zároveň a pěkně srovnané vedle sebe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vybrané odstíny (zleva doprava): 99, 87, 95, 52, 86, 42, 81, 60


Musím říct, že se s nimi velmi dobře pracovalo. Opravdu skvěle kryjí už v první vrstvě, nicméně pokud si vyberete světlejší odstín, může se stát, že bude třeba aplikovat těch vrstev víc, ale to je celkem běžné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstíny číslo 99, 87 a 95.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Červený gel je odstín č. 52, bledě modrý č. 86 a fialkový č. 42.


I když jsem se moc těšila na všechny ty pastelové barvy, tak mě nakonec nejvíc nadchly právě ty klasické odstíny. Na konkrétně tyhle dva bych se vydržela dívat celý den :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gely jsou v odstínech 82 a 60.


Super na těchto UV gelech je hlavně možnost je využít nejenom jako základ pro celou plochu nehtu, ale dá se s nimi i krásně zdobit, takže pokud máte šikovné ruce, určitě doporučuji některé gely vyzkoušet na vlastní nehty (nebo ty kamarádčiny – každá ruka dobrá :)) a s těmi gely si trochu pohrát. Krásná s nimi bude určitě i francouzská manikúra, tu jsem sice přímo nezkoušela a nemám tedy žádné foto, ale podle toho, jak příjemně se s gely pracuje, tak to půjde jako po másle.

Až dokončíte aplikaci gelu a vytvrdíte ho v UV lampě, nezapomeňte potom celý svůj výtvor očistit cleanerem a přetřít finnish gelem, protože teprve potom dostane gel tu správnou tvrdost a hlavně se bude nádherně lesknout a nehtíky vám tak dlouho vydrží.

Moc mě ale mrzí, že jsem nevyzkoušela některé metalické odstíny, které jsou v řadě NANI Classic Line taky zahrnuté. Ty už totiž v samotné krabičce vypadají nádherně, takže jenom pomyslete na to, jak krásné budou na rukou a jak hezky budou vypadat jako podklad pro nějaké ornamenty. Musím si určitě pořídit tenhle, protože jsem blázen do všech odstínů modré a tenhle mě úplně očaroval :)

GELCOLCLASIC035

Barva odstínu je č. 35.


A jestli se nemůžete rozhodnout, kterou barvičku zvolit, nebojte se jich nakoupit mnohem víc, jako já – když každý stojí jen 49 Kč, je to za hubičku! :)

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!