Recenze - NANI Gel laky - jak docílit dokonalosti a vybrat ten nej? :)

29.05.2014

NANI Gel laky - jak docílit dokonalosti a vybrat ten nej? :) Neříkám, že gel laky jsou na trhu úplnou novinkou, ale přece jen nejsou tak rozšířené a známé, jako klasické gelovky. V dnešní recenzi vám tedy gel laky představím, podíváme se zase na pár pěkných odstínů, které jsem pro vás vybrala, a shrneme jejich vlastnosti. Protože je dnešní téma celkem dost obsáhlé, nevěděla jsem, kam jej zařadit, ale myslím, že se spíš budeme věnovat postupu a výhodám gel laků, a proto to bude náš první tutoriál :).  


Gel laky jsou super pro ty z vás, kdo nemají svoje přírodní nehty příliš pevné, ohýbají se a bojíte se je ještě zatěžovat zbytečnými lepidly. Je to skvělá náhražka běžných gelovek, protože snadno docílíte krásného lesku a pevnosti. Abyste ale docílily dokonalých nehtů a nehet se vám po pár dnech nezačal slupovat, je nutné dodržet důležité - ale ne nijak složité - postupy.

Klasicky nejdříve ošetřete nehtovou kůžičku. Samotné nehty před aplikací gelu musíte řádně očistit Primerem, případně můžete použít i klasický cleaner (věděly jste, že cleaner může i krásně vonět? :)). Ten zajistí, že gel dostatečně přilne k vašemu nehtu a manikúra vám tak vydrží i několik týdnů bez odlupování.  Potom už není třeba dalších úprav .

K dalším krokům už budete potřebovat jenom tři věci - základní gel lak, barevný gel lak a UV lampu na vytvrzení. Na e-shopu NaniNails je k dostání základní NANI gel lak 2 v 1, který je vhodný jak pro základní nátěr, tak i pro konečné zapečetění, což člověku výrazně ušetří práci a orientaci mezi všemi těmi lahvičkami.

První - bezbarvý - nátěr necháte zaschnout v UV lampě. Potom můžete aplikovat některý z barevných laků, o kterých se rozepíšu více dole :), opět necháte "upéct", a jako finální úpravu zase nanesete NANI gel lak 2 v 1. Zapečete, vytáhnete a tadááááá! Krásné nehty jako od nehtařky jsou na světě! Nakonec každý nehet ještě očistěte buničinou s cleanerem, abyste docílily toho kýženého lesku. Celé je to nanejvýš jednoduché a každá z nás to zvládne za slabou půl hodinku.

Super na gel lacích je hlavně to, že i když nanášíte tři nebo více vrstev, netrvá to tak dlouho, jako u obyčejných laků, kdy musíte někdy i desítky minut čekat na řádné zaschnutí, než můžete udělat další krok. Navíc je jednoduché i jeho odstraňování, kdy stačí odlakovač s acetonem, remover nebo čistý aceton nalít na buničinu a nechat na nehet působit. Vrstva gelu pak sama odpadne a nehet už stačí jen očistit.

U nás na e-shopu opět najdete spoustu barevných odstínů, na to jste už určitě zvyklé :). Největší trápení pro mě je vždycky vybrat jen několik, které vyzkouším a ukážu vám je na fotkách. Na následující fotce je po těžkém rozhodování několik odstínů z klasické řady NANI Barevné Gel laky.

NANI Gel laky barevné

Odstíny v pořadí jsou zleva doprava: 13, 31, 36, 5, 44, 14, 32 a 28.


A nesmíme zapomenout ani na pořádnou nálož třpytek, a proto na následující fotce je ukázka tří odstínů z řady Glitter NANI Gel laků.

NANI Gel laky Glitter

Odstíny číslo G3, G13 a G8.


No a nakonec tu na vás ještě čeká ukázka metalických odstínů:

NANI Gel laky metalické

Odstíny číslo 26, 30 a 27.

Zvlášť u těch metalických odstínů je perfektně vidět ten krásný odlesk, kterého použitím gel laku docílíte.

Se všemi NANI Gel laky se pracuje moc dobře, akorát vám určitě u těch světlejších barev doporučuji nanést dvě vrstvy a potom teprve top coat, protože pokud byste nechaly pouze jednu vrstvu, mohl by gel lak ještě trochu prosvítat. U těch sytých barev to ale problém není, protože skvěle kryjí hned napoprvé. Každopádně s UV lampou to je mnohem rychlejší, i kdybyste nanášely vrstev desatero.

Snad vám můj stručný návod bude užitečný a pomůže vám k té nejkrásnější manikúře široko daleko:). Pokud budete mít dotazy ohledně našich výrobků nebo vám nebude jasný některý postup, neváhejte nás kontaktovat na Facebooku, jsme tam pro vás!
 

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!