Nechejte své nehty spolu s jarem rozkvést!

Inspirace - Nechejte své nehty spolu s jarem rozkvést!

20.03.2015

Máte taky pocit, že jsme ani nestihly pořádně prošlápnout naše krásné zimní botky nebo vyrazit s lyžemi na svah? A už abychom je zase schovávaly. Je na čase odložit zimní róbu do skříně. Jarní kabátky hurá na scénu! Krásně se nám oteplilo, slunce svítí, sněženky najdete na každém rohu, Velikonoce zase za dveřmi. Jaro je tu a s ním i pravidelná zásoba inspirace, jak překrásně ozdobit vaše nehty!

 Měla bych se přiznat, že Velikonoce tentokrát slavit nebudu. Vlastně je neslavím už nějaký ten rok. Co si ale nikdy nenechám ujít je výzdoba. Nejen interiéru domu ale hlavně sebe sama. Tedy krásné nehtíky nesmí chybět. Jarní počasí je plné inspirace. Spousta možností, vzorů i barev! Zelenající se tráva, stromy rozkvétající narůžovělými květy, modrá obloha. A která z nás by neměla ráda malé králíčky nebo roztomilá kuřátka? Právě těch jsou Velikonoce plné. Konečně po modrobílé zimě můžeme zářit. Není na co čekat. Inspirujte se, vezměte ty nejživější barvy laků, jaké najdete, a hurá zdobit!

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!