Recenze - Nejvýkonnější LED lampa na českém trhu!

24.06.2015

Nejvýkonnější LED lampa na českém trhu! Nehty hotové za pár vteřin? Myslíte, že je to ještě utopie? Tak to mám pro vás dobrou zprávu - tahle utopie už se stala realitou, protože na e-shopu NaniNails najdete LED lampu na nehty, která dokáže doslova zázraky! Co taková superlampa umí? A jak se liší od svých technologických předchůdkyň? Dala jsem pro vás to nejlepší z testování LED lampy NeoNail dohromady!  


Asi je jasné, že nehty za vás tahle LED lampa neudělá, ale kdo ví, v budoucnu možná dojde řada i na tohle :). Ale vytvrdit gely ultravysokou rychlostí rozhodně zvládne! Tady jsem vážně nepřeháněla, protože NeoNail LED lampačasovač nastavený jenom od 10 do 90 sekund. Delší doba na vytvrzení gelu prostě není potřeba.

Za tuhle "černou magii" může její technologie - i při nízké spotřebě zvládne výkon až 48W a vše obstará 18 LED diod. Ty jsou prakticky nesmrtelné, protože by vám měly vydržet svítit asi 35 000 hodin. OK, tohle není úplně snadno představitelné číslo - lepší bude rovnou napsat, že LED žárovky v lampě vydrží svítit 12 let. Mnohem lepší, že? :) Ani si nedokážu představit člověka, kterému by ta lampa mohla stihnout dosloužit :).


NeoNail LED lampa ale není skvělá jenom díky svému výkonu - najdete na ní všechny vychytávky, které jste už dávno chtěly a nevěděly jste o tom. Tak třeba stínítko. Asi víte, že byste do světla v lampě neměly nějak dlouho civět - a ono to ani není nějak příjemné. Takže na LED Lampě najdete praktické stínítko, které zabrání jak poškození zraku, tak i zbytečnému rozptylu světla mimo lampu. Tak budou LED žárovky dělat jenom to, k čemu v lampě jsou - vytvrzovat gel. Abyste si funkci snadněji představili, vytvořila jsem pro vás úžasný GIF! (Je úžasný, nesnažte se tvrdit opak. Dalo mi to spoustu práce :D)

LED lampa stínítko


A pak je tu údržba. Při častém používání se destička, na kterou se pokládají ruce, snadno zapatlá. Některé lampy ji mají jen vloženou v drážkách, na jiných ani nejde odejmout - zkrátka každý výrobce to řeší jinak. NeoNail LED lampa šla ale ještě dál - aby podložka byla stabilní a nijak se nekývala (což se u levnějších řešení stává), tak je připevněna magnety. Snadno ji vyjmete, umyjete a zase připevníte zpátky. Opět pohleďte na všeříkající GIF!

LED lampa snímatelná podstava


A poslední, nejdůležitější věc - nemusíte ani sáhnout na tlačítka! LED lampa má totiž zabudovaný senzor pohybu, takže jakmile ručka vklouzne dovnitř, začne svítit. A když ji vytáhnete, vypne se. Geniální. (Tady už GIF není, ale asi si to dokážete představit, že? :))
Všechno ostatní, jako nastavitelnost výkonu, nepřetržité svícení a LCD displej už je samozřejmostí. Bylo by zvláštní, kdyby nejvýkonnější LED lampě na trhu něco takového chybělo.
 
Na tuhle LED lampu jsme v NaniNails vážně pyšní, a proto pokud se pro výkonnou LED lampu rozhodujete, nemůžeme vám doporučit nic jiného. Pokud vám ale v článku přece jenom něco chybělo, neváhejte se nás zeptat! Rádi vám s výběrem poradíme.

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!