Otevřeli jsme nový kiosek v Praze!

Uběhlo půl roku od otevření naší první pražské kamenné prodejny a nyní jsme pro vás otevřeli také zbrusu nový kiosek s nehtovou kosmetikou NaniNails, který najdete v Galerii Harfa na Praze 9!

kios
Stejně jako u kamenné prodejny jsme bohužel nemohli uskutečnit slavnostní otevření kiosku, ale nezoufejte, jakmile to epidemiologická situace dovolí, uspořádáme pro vás dodatečnou oslavu! Kiosek můžete bez problému navštívit již teď, najdete jej v přízemí obchodního centra
Galerie Harfa na Praze 9 a otevřeno máme každý den od 9:00 – 21:00.


Pokud k nám dorazíte autem, zaparkovat můžete přímo v podzemním parkovišti Galerie Harfa. Dále se k nám pohodlně dostanete veřejnou dopravou, a to buď ze stanice metra Českomoravská nebo z tramvajové zastávky Ocelářská. 

harfa1

Náš kiosek je sice menší než kamenná prodejna, ale zaručeně jej nepřehlédnete! Naleznete v něm veškerou nehtovou kosmetiku NaniNails – vybírat můžete ze široké škály odstínů gel laků i UV/LED gelů, zdobení, pomocných tekutin, přístrojů k nehtové modeláži, ale i dárkových sad, které jsou ideální volbou nejen pro začátečnice! 

harfa4

A že si nevíte rady? Nemusíte se ničeho bát, protože vám se vším poradí naše skvělé prodejní asistentky, na které se můžete kdykoliv obrátit! A pokud si nebudete jisté u výběru barviček, naše asistentky vám bez problému ukáží náš vzorník s odstíny všech gel laků i UV gelů NaniNails! Pokud jste však v obchodech stejně nerozhodné jako já, můžete si v klidu nakoupit z pohodlí domova na našem e-shopu a zásilku si vyzvednout osobně na kiosku.

harfa3
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.