Videa

Videa - NÁVOD: Příprava nehtu pro před aplikací gel laku

24.02.2016
Často se nás ptáte, jestli jsou gel laky opravdu vhodné i pro začátečníky, jak se liší od UV gelů a jak postupovat při jejich aplikaci. Právě pro vás je tu další video z naší dílny. Prozradí vám to nejdůležitější - co nesmíte při přípravě nehtu před aplikací gel laku za žádnou cenu podcenit.
Příprava je totiž základ. Jenom tak vám gel lak na nehtu vydrží opravdu tak dlouho, jak udává jeho výrobce. Více se už dozvíte ve videu!  
 
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Videa - VIDEONÁVOD: Jak správně používat razítko na nehty?

11.01.2016
Razítková metoda zdobení nehtů je něco, bez čeho bychom se v nail-artu snad už ani neobešly. Na trhu je nepřeberné množství zdobících destiček, a tak by byla ohromná škoda toho při zdobení nevyužít! Pokud si touto technikou pořád nejste úplně jisté, nevadí. Právě pro vás je tu náš krátký návod, jak správně razítko na nehty používat!  
Věřím, že pokud si navíc ještě před vyzkoušením přečtete náš článek Razítková metoda - jak se vyhnout začátečnickým chybám, tak vám nic nebude stát v cestě.  A nezapomeňte - trénink dělá mistra, takže se obrňte trpělivostí a odolností vůči prvotním nezdarům a uvidíte, že na tom nakonec není nic těžkého :). Pro jistotu si shrneme několik důležitých bodů, na které při...
Zobrazit celý článek »
NaniNails

Videa - VIDEONÁVOD: Jak na zdobení nehtů vodolepkami?

14.12.2015
Připravili jsme pro vás názornou ukázku, jak přijít na kloub zdobení nehtů pomocí vodolepek. Tuhle metodu můžete použít jako alternativu ke zdobení razítky nebo samolepkami. Uvidíte, že je to snadné a slibujeme, že vás to bude bavit!  
 
Zobrazit celý článek »
NaniNails