15 cool nápadů na zářivé a neonové nehty

Pokaždé přemýšlím, jakou inspiraci pro vás na příště nachystat. Asi není tajemstvím, že člověku po čase začnou docházet nápady. Ale vy, naše fanynky, mi vždycky připomenete, že je pořád tolik témat, o která se s vámi musím podělit! Tentokrát jsem si musela ale klepat na čelo – jak je totiž možné, že za rok fungování tohohle blogu jsem zapomněla na NEONKY?!

Nedávno jsem byla za kulturou a poznáním v brněnském vědeckém centru a byla jsem na vlastní oči svědkem, odkud tyhle svítivé barvičky pochází. Mohla bych se o tom trochu rozepsat a udělat vám malou lekci z chemie, ale proto tady asi nejste:). Kdyby vás to ale přesto zajímalo, není problém, na vyžádání vysvětlím :D!
Každá z vás ale asi ví, že neony jsou barvami nočního velkoměsta. Takhle taky nejlépe fungují – přitahují pozornost okolí a největší parádu udělají na nějaké pořádné párty. To, že někomu prostě připomínají zvýrazňovače, nechme stranou – to už v sobě nemá tolik dobrodružství a romantiky :D.

Jestli vám pořád doma stojí laky na nehty nebo UV gely v neonových barvách a už nevíte, co s nimi tvořit, tak tu pro vás mám spoustu nové inspirace!

Pokud se chcete do neonek pustit, mám pro vás pár tipů, co by vám rozhodně nemělo chybět a najdete to i na našem e-shopu NaniNails.

Hodit se vám budou ale třeba i zdobící fólie, šablonky pro francouzskou manikúru nebo třeba černý matný gel nebo lak na nehty,  na kterém neonové zdobení vypadá naprosto luxusně. To už ale nechám všechno na vás. Doufám, že jsem ve vás probudila trochu kreativity, protože já sama v sobě rozhodně a jdu tvořit! 🙂

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.