Čokoládové nehty: Originální zdobení s novou kolekcí gel laků Chocolate Box

Máte rády čokoládu? Já ji přímo zbožňuju! Proto jsem si pro vás připravila článek, ve kterém si ukážeme čokoládový nail art, a navíc se koukneme na zbrusu novou kolekci gel laků Chocolate Box z řady Professional! 

Jak čokoláda spatřila svět 

To bych nebyla já, abych vám neřekla nějakou tu zajímavost! Věděly jste, že se čokoláda na naší Zemi objevila už před 3 000 lety? Už tehdy na území dnešního Mexika žil kmen Olméků, který v hojném počtu pěstoval právě kakaovníky. Později se na tomto území usadili Mayové, kteří jako první uvařili hořkou tekutinu z kakaových bobů. Čokoláda byla pouze v tekuté formě, což se změnilo po 16. století, kdy dorazila do Evropy a byla do ní přidána vanilka a cukr. A jak vůbec vznikl její název? Říká se, že slovo čokoláda nejspíše pocházelo z aztéckého slova xocolātl, což v překladu znamená “hořká voda”.

bonbo

Jak na čokoládové nehty

Kdo by nechtěl mít čokoládové nehty? Vybrala jsem pro vás pár fotografií, inspirace není nikdy dost, tak se na ně pojďme podívat hezky zblízka! 

  • Roztopená čokoláda

Čokoláda, která stéká od kořene nehtu směrem dolů? Žádný problém, jedná se snad o ten nejjednodušší design! Stačí Vám jen dvě barvičky – světle hnědá a tmavě hnědá! Světlou barvou nalakujte nejprve celý nehet a nechte vytvrdit v UV/LED lampě. Poté si vemte tmavou barvičku a tenký štěteček – tím nakreslete stékající kapičky alá roztopená čokoláda! Opět nechte vytvrdit a jako poslední krok použijte lesklý finish. Pokud si však s tímto designem chcete více pohrát, můžete na světlou barvičku aplikovat matný finish, a až poté nakreslit kapičky. Výpotek z tmavšího gel laku poté setřete cleanerem. Tak co, jak se vám líbí? 

choco1

  • Barevná škála

Hitem letošního roku jsou jednoznačně nehty v jednotné barevné škále. Jedná se o ten nejrychlejší a nejjednodušší design, který vám zaručí originální manikúru! Stačí na něj jen 5 barviček, které od sebe dělí tmavost či světlost odstínu. Tím docílíte, že vám barvy na nehtech budou stále krásně ladit a nebude to nuda! Pro skvěle sladěné nehty doporučuji vždy lakovat od nejsvětlější barvy k nejtmavší. A je hotovo, nehty budu stejně krásně barevné jako ta nejsladší bonboniéra! 
choco2

  • Nebojte se zdobení

Pokud nechcete na nehty vyloženě malovat tabulku čokolády, zkuste experimentovat. V dnešní době je na trhu spoustu a spoustu zdobení, pomocí kterého můžete svou manikúru vylepšit. Můžete zkusit čarovat se Spider gelem, který můžete zkombinovat s různými kamínky. Dále doporučujeme vyzkoušet například vodolepky, které jsou na nehtu opravdu tenké a vydrží krásné po celou dobu vaší manikúry. A jako žhavý tip na závěr doporučuji vyzkoušet Transfer folie, které jsou teď opravdu IN nebo mrkněte na náš Diamond Top Coat, který dodá klasickému laku krásný třpytivý závoj. Vybrala jsem pro vás pár ukázek:

choco3

Nová kolekce gel laků Chocolate Box

A že nevíte, kde takové krásně čokoládové barvičky seženete? Mrkněte se na naši nejnovější kolekci gel laků Chocolate Box z řady Professional! Jedná se o nádherně zemité odstíny, stejné, jaké má ta nejsladší bonboniéra! Tak co, vyberete si? 

tipy_chocolate_text

newsleter_04_cz
ko_ka_nani

zdroje: www.cokomuzeum.cz, www.wikipedia.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.