Gel laky, které vaše nehty dokáží rozzářit a vyživovat zároveň!

Pamatujete na minulý článek o gel lacích? Od lednového představení gel laků Premium Line se dostáváme k úplně jiné novince, kterou jsou NANI gel laky Amazing Line! Ty rozšiřují naši nabídku gel laků o úplně novou řadu, ve které nechybí třeba ani speciální gel laky s metalickými odlesky. Tyto gel laky ale fungují malinko jinak, než tomu bylo u předchozích výrobků – pojďme se mrknout na to, v čem jsou odlišné a z jakých krásných barev můžete na e-shopu vybírat :).
 

NANI gel laky Amazing Line měly na e-shopu premiéru teprve tento víkend. Protože to byl víkend prodloužený, tak předpokládám, že jste jej netrávily brouzdáním po e-shopech a diskuzních webech, ale vyrazily jste někam za přírodou a zábavou :). Proto vám raději tuhle novinku představím rovnou na blogu, ať vám nic neunikne! 🙂

Nebudu vás dlouho napínat, protože stejně vás zajímá hlavně to, jaké barvy nové gel laky nabízí, že? 🙂

Co by vás ale mělo zajímat ještě?

Tyto gel laky se používají v kombinaci s dvěma dalšími lahvičkami. Jako podklad je třeba použít Amazing Line Vitamin Base. Proč se jmenuje zrovna „Vitamin Base“? Protože na rozdíl od běžných podkladových bází tenhle podkladový gel lak díky obsahu vyživujících látek a vitamínům neničí tolik vaše přírodní nehty – ba naopak, dokonce je  vyživuje!

Na závěr potom máte na výběr ze dvou variant top coatu. Zvolit si tak můžete třeba klasický lesklý svrchní gel lak, který celou barvu zapečetí a pomůže udržet barvě stálost. Anebo můžete jít s módními trendy a použít matující top coat – nebo třeba oba zároveň a vytvořit tak snadno neobvyklý vzhled nehtů. To už nechám jenom na vás :).

Jak vás nové gel laky Amazing Line zaujaly? Jestli se vám líbí a uvažujete o tom, že je vyzkoušíte, mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu na závěr. Jedna lahvička gel laku totiž vyjde jen na 94 Kč, což je na kvalitní gel lak dost luxusní cena :).

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.