Jak na zdobení Babyboomer?

Kdo ještě neslyšel o zdobení Babyboomer, tak o něm ještě rozhodně uslyší! Spolu s červenými nehty a francouzskou manikúrou se řadí do nesmrtelných zdobení, která jsou IN v jakékoliv době. Pojďme si říci, jak si dokonalý Babyboomer efekt vytvoříte sama z pohodlí domova!

 


Co je Babyboomer?

Babyboomer efekt se velice podobá klasické francouzské manikúře. Liší se pouze v tom, že tělová a bílá část nehtu nemají vytyčenou hranici, ale postupně se do sebe vpíjejí v tzv. ombré efektu. Pro koho z vás má Francie (francouzská manikúra, pozn. red.) velmi ostré rysy, určitě vyzkoušejte právě Babyboomer, který dodá vašim nehtům něhu a jemnost.


Proč zrovna Babyboomer?

Název údajně vznikl podle žen, které se narodily v 40. – 60. letech. Jednalo se o tzv. generaci dětí Babyboomers. Tyto ženy se do historie zapsaly dokonale upravenými, elegantními, a zároveň něžnými nehty.


Pro koho je Babyboomer určený?

Pro všechny! Babyboomer zdobení bude slušet naprosto všem, ale nejvíce si jej oblíbí ty z vás, které milujete přirozenost. Jedná se o tak dokonale jemně upravené nehty, které nepůsobí vyzývavě ani vulgárně, ale naopak velmi slušivě a decentně. Je to ideální manikúra do zaměstnání, na společenskou akci i pro každodenní život. Babyboomer je velmi univerzální, a tak se zkrátka hodí v každou chvíli i v každé roční období!


Jak jej docílím?

Nejjednodušeji a nejrychleji vytvoříte Babyboomer pomocí gel laku či UV gelu. Pokud jste zkušená nehtařka, nemusíte se bát ani akrylu, ale pro začátečníky jej nedoporučujeme.

Nejprve si udělejte klasickou manikúru, nehty zmatněte, upravte jejich tvar, očistěte a zbavte je mastnoty, třeba pomocí Nail prepu, který na odmaštění funguje nejlépe. Pokud máte problém s výdrží gel laku, aplikujte i Primer Bonder, který funguje jako přilnavač. Na připravený nehet pak naneste kamuflážní podkladovou bázi Base Cover v odstínu Milk. Tenkou vrstvu báze vytvrďte v UV/LED lampě po dobu 60s.

Poté pomocí houbičkového aplikátoru nebo štětce naneste bílý UV gel od volného okraje nehtu do ztracena směrem ke kořenu nehtu a dejte opět vytvrdit na 60s. Nanášení bílého UV gelu opakujte 2x – 3x do té doby, než budete s přirozeným ombré přechodem na nehtu spokojeni. Každou vrstvu nezapomeňte vytvrdit v UV/LED lampě.

Na závěr naneste závěrečný finish, třeba bezvýpotkový Hard Top Shine, který opět vytvrďte v UV/LED lampě po dobu 60s. A máte hotovo!


Sada na babyboomer

Vše v krásném balení? Není problém! Kompletní Babyboomer set nabízí všechno, co budete k výše zmíněné metodě zdobení potřebovat. Pokud patříte mezi milovníky jemných, elegantních a nenápadných nehtů, bude pro vás Babyboomer metoda jasnou volbou. V sadě najdete nejen houbičkový aplikátor, ale také kamuflážní podkladovou bázi, bílý UV gel, závěrečný finish i detailní štěteček. V sadě také najdete podrobný návod, jak postupovat, a tak můžete mít veškeré informace stále při sobě.

Tento set také výborně poslouží jako originální dárek, protože je sestavený v krásné dárkovém balení, které je cenově zvýhodněné oproti cenám samostatných produktů. Můžete tak obdarovat někoho blízkého nebo si jen zkrátka udělat radost sama sobě.


ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.