Nehtové trendy pro jaro 2018 a 4 návody jak je vytvořit

Když se řekne „jarní nehty“, tak to ani zdaleka nemusí být manikúra plná kytiček, berušek a pastelových barev. Samozřejmě, není na nich nic špatného, ba naopak. Co když se ale začneme bavit o jarních trendech ve světě nehtové modeláže? Takovéto nehty si získávají zájem i obdiv okolí. Víte, co je teď IN? Dozvíte se to v dnešním článku. Stačí kliknout!

V dnešním článku toho mám pro vás nachystáno hodně. Kromě galerií přetékajících inspirací na nás totiž čekají ještě 4 skvělé návody. Máte se tedy na co těšit. Tak se na to vrhněme, ať to všechno stihnem.

Máme zde dvě strany mince, když dojde na pojem „jarní nehty“.

  1. Můžete si představit spoustu roztomilých motivů plných zvířátek, jemných kvítků, pastelových barev, puntíků nebo proužků. Ostatně toto vše, jsem vám, jak se sluší a patří, představila v článku „Svěží jarní probuzení – zimní šeď střídají veselé motivy v pastelových tónech!“. Motivy jsou to krásné a rozhodně je o co stát. Jenže…
  2. Stejně jako ve světě módy každé roční období něco „frčí“, je tomu tak i když dojde na manikúru. Bavíme se o trendech, které se střídají, míchají, obměňují a přicházejí nové. Co tedy „frčí“ toto jaro? Pojďme si to shrnout!

Trendy ze světa manikúry pro jaro 2018

Na barvách tolik nesejde, hlavní je nehty „odlehčit“

Mýlíte se, jestli si myslíte, že jarní nehty musí být plné jen světlých a jemných odstínů. Převládají, to ano, ale rozhodně vám nic nebrání se trochu odvázat. Stačí, když se budete při tvorbě nového nail artu držet následujících 5 bodů:

  1. Syté a tmavé barvy musí být vyváženy světlými a nude odstíny. Poměr alespoň 50/50.
  2. „Odhalení“ nehtového lůžka je v kurzu. Barva nemusí pokrývat celý nehet. 😉
  3. Třpytky a neonky schovejte na léto. Místo nich zvolte pro zvýraznění kamínky nebo jemnější zalešťovací pigmenty. Obzvláště doporučuji pigment Aurora.
  4. Kvítky šetřete, ale vynechávat je nemusíte. Zkuste je například schovat do bílé krajky nebo zvolte nějaký víc abstraktní styl.
  5. Držte se hesla: „Méně je někdy více“, volte jednoduché a přesné tvary.

Jednoduchý trendy nail art pro každou z vás!

Návody jsem vybírala především takové, aby je zvládla každá z vás, ať už jste začátečnice, nebo máte roky zkušeností.
Barvy laků nebo gelů můžete obměňovat podle toho, co máte zrovna doma.

Pro ruce by vám ale rozhodně neměly chybět dvě věci:

Obloukovité samolepicí šablony na francouzskou manikúru a zdobicí pásky. Jen s nimi bude nail art přesný, čistý a stylový.

3cz
1cz1
2cz
4cz

Tak co vy na to? Vypadá to skvěle a přitom je to docela brnkačka. Pochlubte se mi na Facebooku v komentářích, jaký z návodů se vám nejvíce líbil. A vůbec, určitě mi řekněte, jestli vám padl do oka styl tohoto jara. Přeji všem povedenou IN manikúru a budu se těšit zase za týden!

Zdroj obrázků: pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.