Nejčastější chyby při nehtové modeláži!

Nedrží vám modeláž? Možná děláte některou z chyb, která výrazně zkrátí životnost vaší manikúry. Pojďte se se mnou podívat na ty nejčastější přešlapy a doveďte své nehty k dokonalosti!
  1. Špatná příprava nehtu 

Alfou a omegou vaší modeláže je její správná příprava. Ujistěte se, že jsou vaše nehty čisté, bez zbytků laku a bez přerůstající kůžičky. Nehet je potřeba před nanesením gel laku, gelu či jiné modeláže vždy mírně zmatnit brusným blokem či pilníkem (na hladkém nehtu modeláž držet nebude). Před nanesením tekutin nehet důkladně očistěte od prachu a v tuto chvíli již nepoužívejte žádné krémy ani olejíčky, aby nehty nebyly mastné.

  1. Nepoužití přípravných tekutin

Pokud nepoužíváte přípravné tekutiny, děláte chybu! Hodit se vám bude Nail Prep a Primer Bonder. Prep nehty dokonale odmastí a Primer je připraví na aplikaci báze či gelu. 


  1. Zatečený materiál

Precizní nanesení produktů na nehet musí být vždy samozřejmostí. Pamatujte na to, že produkty patří pouze na nehtovou ploténku, nikoli na okolní kůžičku. Nejen, že kvůli tzv. zatečení, vám nebude modeláž držet, protože se zde vytvoří vzduchové bubliny, ale z dlouhodobějšího hlediska si kvůli produktům na kůži můžete vypěstovat také alergii na produkty. 
na_vrh_bez_na_zvu


  1. Moc silné vrstvy

Čeho je moc, toho je příliš. To platí dvojnásob, co se týče produktů na nehty. Vždy mějte na paměti, že dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silná. Mnoho materiálu se nemusí správně vytvrdit ani po 60 vteřinách a produkty vám tak nebudou držet a po pár dnech “odpadnou”. 


  1. Stírání výpotku

Stíráte výpotek až příliš často? I to může být problémem, proč modeláž nedrží. Výpotek funguje totiž jako přilnavač další vrstvy, a pokud jej setřete, další vrstva se nemá na co přichytit. Stírejte jej pouze v případě, pokud máte výpotkový Finish nebo již nechcete aplikovat další vrstvu produktu. Dále jej můžete setřít v případě, že se nehet chystáte dále modelovat pilníkem či bruskou a lepkavý výpotek by vám překážel. 
newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.