Ocean Drive: Svezte se s gel laky na vlnách modré

Do míst, kde nás čeká nádherná azurová obloha, a kde tyrkysové moře hraje svou uklidňující píseň, se letos kvůli celosvětové krizi možná nepodíváme. Abyste ale nepřišly o všechnu radost, připravila jsem si pro vás novou kolekci gel laků Ocean Drive. Čím je inspirovaná a co vše s ní vytvoříte? To vše vám povím v dnešním článku!

Jaro nám dává sbohem a už brzy bude léto v plném proudu. Pokud se letos k moři raději nechystáte, připravila jsem si pro vás novou kolekci gel laků, která osvěží vaše nehty barvami klidného zálivu, rozbouřeného oceánu a překrásného nebe.

Modrá je dobrá

Ano, hádáte správně! Kolekce gel laků Ocean Drive je nabitá odstíny modré barvy. Jak jste se mohly dočíst začátkem roku v mém článku, klasická modrá byla zvolena společností Pantone barvou roku 2020. A i když tehdy ještě nikdo netušil, co letošní rok přinese, osobně si myslím, že to byla pro tento rok víc než vhodná volba.

Modrá je totiž symbolem klidu, harmonie, stability a víry v lepší zítřky. A to v naší situaci jistě všechny oceníme. Jaké poklady pro vás kolekce Ocean Drive skrývá?

Vhodná pro každou příležitost

Manikúra v odstínech modré barvy je dokonale univerzální. Nemluvě o tom, když ji doplníte o vhodné zdobení.

Tou tmavší oslníte na akcích a večírcích, kdy chcete vypadat elegantně a seriózně. Světlejší tóny vám zase pomohou doplnit každý letní, jemný outfit. Každá si tak přijdete na své, ať už se chystáte kamkoliv.

Gel laky z kolekce Ocean Drive si zamilujete také díky skvělé pigmentaci – kryjí už v první vrstvě, a dlouhé výdrži – jako ostatní gel laky z řady Professional totiž zajistí krásné nehty až na 3 týdny!

ocean_cta_cz

Jaký je váš favorit?

Ať se koukám, jak se koukám, stále se nemůžu rozhodnout, který gel lak na své drápky zkusit jako první. Všechny odstíny totiž vypadají božsky!

Pokud se nemůžete rozhodnout stejně jako já, můžete nahlédnout do galerie. Našla jsem si pro vás totiž obrázky manikúry vytvořené podobnými odstíny, které najdete i v naší nové kolekci. Inspirujte se a tvořte!
kolaz

Který z odstínů je váš favorit? Napište mi do komentářů na Facebooku, kam můžete posílat i fotky vašich výtvorů. A já se budu těšit zase příště! 🙂

Zdoje: vk.com, tasikardi.net, konikcast.com, mujerde10.com, dicasdemulher.com.br, amybeyzas.tumblr.com, twitter.com, pinterest.cz, blueflowers.bilgimpro.com, bestartnails.com, robkrne.tumblr.com, bellacocosum.com, temptalia.com, i.pinimg.com, polishinsomniac.net, ilnp.com, euen.exurbecosmetics.com, elysiasharmony.co.uk, tumblr.com, ilikewallpaper.net, flickr.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.