Simply Pure: Nová hypoalergenní řada

Přicházíme se zbrusu novou hypoalergenní řadou gel laků s názvem Simply Pure, která bude ideální volbou pro citlivé nehty!

Co je řada Simply Pure?

Simply Pure – řada gel laků, která se řadí do kategorie tzv. HEMA FREE, což znamená, že má revoluční hypoalergenní složení bez složky HEMA a umožňuje tak bezpečnou manikúru i osobám citlivým na tuto složku, která bývá obsažena ve všech gel lacích i UV gelech. HEMA je nejčastější příčinou alergií na gelovou modeláž. 

simplypure_post_cz

HEMA

A co že je HEMA? Celým jménem se jedná o hydroxyethylmethakrylát, což je monomer, který je jedním ze stavebních kamenů plastů (například pro dentální materiály, kontaktní čočky, inkousty nebo produkty pro úpravu nehtů – gel laky a gely). HEMA jako složka kosmetických přípravků má antistatickou, kondicionační a především vazebnou funkci. To znamená, že pomáhá vrstvě gel laku nebo UV gelu podstoupit polymerační reakci, tj. vytvrdit pod UV/LED lampou. HEMA navíc zvyšuje přilnavost nejen mezi produktem a nehtem, ale také mezi jednotlivými vrstvami produktu.

 

Klíčové vlastnosti Simply Pure

  • složení bez HEMA, které je vhodné pro alergiky

  • krémová textura

  • intenzivní pigmentace

  • krytí již v 1. vrstvě

  • středně hustá konzistence


Co všechno řada  obsahuje?

Vybrali jsme pro vás rovnou 20 základních odstínů, které v řadě Simply Pure najdete. Jedná se o třífázový systém gel laku, a tak jsme do řady zařadili také hypoalergenní podkladovou bázi i závěrečný top, který dovede vaše citlivé nehty k dokonalosti. Řada obsahuje také výživný olejíček.

simply_pure_tipy


Pro koho je řada určena?

Samozřejmě pro všechny! Novou řadu ocení především ti z vás, kteří poslouchají své tělo. Citlivé tělo totiž silně reaguje na jakékoli podněty, proto vyžaduje zvláštní péči. A týká se to nejen naší tváře, ale i rukou a nehtů. Pokud patříte mezi ty, kteří mají citlivější nebo až alergické reakce na gel lak či jinou modeláž, je pro vás řada Simply Pure tím správným řešením. Nemusíte se vzdávat gel laku a tím pádem dlouhodobě upravených nehtů. Nemusíte se ani vracet ke klasickým lakům na nehty. Řešením je naše nová řada Simply Pure, která je HEMA FREE

Jak poznám, že mám alergii?

Alergie na produkty nehtové modeláže se může objevit hned při prvním použití, ale klidně i po několikaletém nošení gelových nehtů. Je to velmi individuální. Tělo si může ze dne na den vytvořit alergickou reakci. Ta se projeví svěděním okolo prstů, začervenáním i vodnatými puchýřky. Pokud se vám takové příznaky objeví, neváhejte navštívit svého alergologa, případně i dermatologa, který by mohl pomoci s případnou léčbou kožních otoků i svědění. 

Jak se používá? 

Postup je stejný jako u klasických třífázových gel laků. Zmatněte své nehty brusným blokem a důkladně je očistěte od přebytečného prachu (pokud tak neuděláte, můžete si zanést prachové částečky do produktu a při dalších nátěrech by se vám v gel laku tvořily hrbolky). Dále pokračujte nanesením podkladové báze, která už obsahuje Primer, a tak nepotřebujete žádný Primer navíc.

Dejte si pozor na to, aby vám báze i další produkty nezatekly k nehtovým valům na kůžičku. Produkty patří jen a jen na nehtovou ploténku. Po nanesení báze nehty vytvrďte v UV/LED lampě o výkonu 48 W a výše po dobu alespoň 30 sekund. Poté můžete nanést barevný gel lak a opět vytvrďte. Nanášejte jej opravdu v tenké vrstvě, pokud chcete docílit plnějšího krytí, aplikujte ještě jednu tenkou vrstvu barevného gel laku Na závěr aplikujte bezbarvý Top, který dodá vaší manikúře vysoký lesk a opět vytvrďte v lampě. 

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.