Štětce na nehtovou modeláž: Vyberte si ten správný

Kvalitní štětec je záruka kvalitní modeláže. Vyberte si i vy svůj ideální štětec, kterým vytvoříte rychle a s přehledem tu nejkrásnější manikúru. 

Správný štětec je velmi cenným pomocníkem. Díky němu dovedete svou modeláž k dokonalosti, vytvarujete C oblouk nebo prodloužíte nehet snadno a rychle za pomocí šablonky. 

1_final

Štětce vhodné na UV gel 

Štětce na gel bývají zejména ploché a vyrobené ze syntetického vlákna. Jejich velikosti se rozdělují do čísel 2, 4, 6, 8 a případně 10. Můžete vybírat mezi rovným štětcem a zaobleným, tzv. kočičím jazýčkem, který je vhodný na nanášení i barevného gelu, protože se díky zaoblenému tvaru pohodlně dostanete až k okraji nehtu. Štětec s číslem 2 má tu nejmenší velikost, kdežto s číslem 10 tu největší. K samotnému modelování nehtů jsou ideální velikosti štětců 4 nebo 6. Pokud byste chtěla nanášet větší plochy nebo závěrečný lesk, je vhodnější použít štětec s velikostí 8, popřípadě 10. 

Jaký štětec je ideální na akryl? 

Štětce na akryl jsou vyrobeny především z přírodního vlákna a poznáte je svým typicky protaženým kulatým tvarem. Co se týče velikostí, mají podobné číslování jako štětce na gel. Při modeláži akrylem je důležité, aby daná velikost štětce seděla akorát na nehtové lůžko, akryl tak nanesete krásně rovnoměrně. Nezapomeňte po každém namočení do liquidu otřít štětec do ubrousku, aby na něm akryl nezatvrdnul! 

Štětec vhodný ke zdobení nehtů (Nailart)

Precizní štětečky mají hned několik využití. Samozřejmě je můžete použít na francouzskou manikúru, malování, k nanesení třpytek či pigmentu, ale také  jsou skvělými pomocníky při nanášení barvičky! U gel laku i gelu je velmi důležité, aby se nedotýkaly kůžičky. Nicméně větší štěteček v gel lacích nebo při nanášení gelu není dostatečně precizní, abyste s nimi mohly vykreslit nehet až u okraje. V tu chvíli přichází na řadu velmi tenký dlouhý štěteček, který vám s vykreslením problémových částí pomůže a vy tak posunete svou manikúru na vyšší level. 

4_final_stetce_logo
newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.