Tajný tip pro dokonale ozdobené nehty: Zkuste Rapidograph!

Drobné nákresy tužkou či perem pro vás nejsou problém, ale jakmile vezmete do ruky štětec, tak je to jedna velká pohroma? Naučit se krásně malovat s barvami, natož s drobným štětečkem na malé plošky upravených nehtů, to chce pěknou dávku cviku a umu. Pokud vás někdy zamrzelo, že se vám ani zdaleka nepovedla ta krajka nebo ornament tak, jako jste to viděla ve video návodu, pak pro vás máme pomocníka při řešení takovýchto situací. S Rapidographem zvládne jemné tahy i linky každá z vás!

 O co vlastně jde? Rapidograph je druh zdobící pomůcky – jakási specifická propiska, kterou naplníte speciálním inkoustem a už můžete vesele tvořit nail-art dle přání. Je to výborné a rychlé řešení pro ty, které nemají příliš v lásce precizní, pomalé zdobení za pomocí štětečku, zdobící sondy a nějakého gelu, laku nebo akrylových barev. S Rapidographem je práce jednoduchá, přesná a rychlá. A tak my to máme nejraději! 🙂

 

Jen si představte ty možnosti! Nehledě na moji početnou sbírku razítkovacích destiček se čas od času najde vzor, který na nehtech zoufale chci, ale není k mání. Tady přichází Rapidograph jako úžasná alternativa řešení takovýchto situací. Nemusíte se rozhodovat mezi hotovými vzory vodolepek a razítek, můžete si vytvořit vlastní! Zvlášť různé druhy krajek a pavučinových vzorů jdou s touto propiskou jako po másle. Nakonec stačí vzory už jen přetřít finální vrstvou topu, aby ornamenty dlouho vydržely a máte originální manikúru jako lusk!

 

 

Rapidograph má hroty o dvou různých velikostech a to 0,35 mm a 0,18 mm. Na jednodušší obrazce postačí silnější hrot, ale pokud už se považujete za pokročilejší v tajích nail-artu a chcete si vyhrát i s něčím složitějším, pak je tenčí hrot ta správná volba. Dávejte však při zdobení pozor, protože gel nebo lak, na který Rapidograph použijete, musí být vždy perfektně tvrdý. Pokud to tak nebude, hrot by se mohl gelem ucpat a zatvrdnout.

Má tento malý zázrak nějaké nedostatky? No ovšem, nemůžeme produkt jen vychvalovat do nebes. Asi největším negativem je malé barevné rozpětí. Na našem e-shopu v nabídce momentálně najdete jen Rapidograph pro bílý a černý inkoust. To samozřejmě ve velké většině případů bohatě stačí, ale někdo by si mohl zastesknout po rozličnějších barvách. Mohu vás ale ujistit, že drobné detaily a jemné vzory na barevném podkladu vypadají víc než dobře.  Samy jistě zjistíte, že je toto magické pero hotový zázrak, pokud jde o zdobení.

Velice důležitá je u tohoto produktu údržba. Stejně jako musíte po použití umývat štětce nebo kontrolovat, že jsou všechny gely správně uzavřené, Rapidograph je nutno po každém použití promýt. Pokud se toto zanedbá, inkoust by mohl v peru zaschnout a bylo by po kreslení. Inkoust v peru tedy nezůstává a není v něm obsažen ani při koupi, je třeba si ho pořídit zvlášť. Pero doplňujete před každým použitím podle uvážení (vy samy nejlíp budete tušit, kolik inkoustu bude na vaše zdobení potřeba).

Všechny informace, jak správně Rapidograph plnit, udržovat a používat najdete i v příbalovém letáčku s návodem, takže není třeba se bát, že byste něco zanedbala. Opravdu to není žádná věda. Navíc si představte těch možností – teď už vás opravdu bude omezovat jen vlastní fantazie. 🙂

Líbí se vám tento produkt? Máte o něm pochybnosti nebo jste ho už stihly vyzkoušet? Podělte se s námi o vaše názory u nás na Facebooku!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.