Třpytivá inspirace: V hlavní roli Swarovski kamínky!

Toužíte ozdobit svoji manikúru v jediném kroku? Víte, jaké zdobení se hodí do práce, na párty i na ples? Já ano! Dovolte mi představit vám nádherné Swarovski kamínky, ze kterých nespustíte oči! V dnešním článku se dozvíte jak s kamínky pracovat, jaké jsou druhy i jaké barvy a kombinace jsou IN. Pusťte se do čtení!

swar1
Proč Swarovski?

Swarovski je nejen velká značka, ale i obrovský módní trend. Kdo je nemá, jakoby nebyl, kamínky se zdobí nejen trička, boty, propisky i zmiňované nehty. Těm z vás, které Swarovski šperky neznají (je tu vůbec někdo takový? :), firmu krátce představím. Za vším stojí Daniel Swarovski, zakladatel firmy, která hrdě vyrábí broušené křišťálové šperky. Co jste možná netušily je, že na Swarovskiho můžeme být patřičně hrdé, přestože firma slaví úspěch v celém světě, on se narodil a vyrůstal v severních Čechách.

Swarovski šperky máte možná u sebe i vy, ale zbožňuje je například zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, a dokonce i anglická královna Alžběta II. O kvalitě a kráse těchto kamínků nemůže být pochyb! Mnohé firmy se pyšní podobnými produkty, avšak o stejné kvalitě nemůže být řeč. Na rozdíl od „pravých“ kamínků se vám během nošení lehce ošoupou a ztratí barvu, tedy pokud vám na nehtech či oděvu vydrží dýl než pár dnů.

Tip: Vyzkoušejte mimo kamínky i hvězdný „prach” v podobě Swarovski pixie nebo se slaďte na letní dovolenou Swarovski perlami!

Není kamínek jako kamínek

Víte, kolik typů a barev vás oslní? Nespočet! Kamínky se rozlišují podle různých velikostí. Chápeme, že zrovna s pravítkem v kapse žádná z vás nechodí, a proto se můžete orientovat podle parametru SS. Máme několik kategorií od SS1 až po SS48. Číslo 1 znamená nejmenší rozměr kamínku a číslo 48 naopak rozměr největší. Můžete si tak objednat vícero rozměrů, menší velikosti třeba na ozdobení přírodních nehtů, střední například pro jemné rozzáření formálnější manikúry nebo ty největší, které vytvoří hlavní ozdobu našich drápků!

Ve velikostech máme jasno, pojďme se pustit do labyrintu barev! Na e-shopu najdete širokou škálu barev od červené, přes modrou, černou, zlatou, a dokonce i bezbarvé kamínky. Všechny do jednoho se pyšní opravdu excelentními odlesky a kvalitním provedením.

Jak s kamínky pracovat?

Aby tato skvostná ozdoba správně vynikla, je důležité kamínky na nehty správně nanést. Nemusíte se bát, není to žádná věda.  Stačí dodržet pár kroků a pak se nechat unášet blýskavou parádou.  Kamínky přichází na řadu až úplně na konec úpravy nehtů. Jakmile máte nehty upravené dle svých představ, kamínek vložte do NEVYTVRZENÉ vrstvy gelu nebo gel laku a schovejte do lampy. Po vytvrzení se kamínky již nepřetírají top coatem, a to proto, že by ztratily svoje kouzlo ve formě lesku. Taky by se mohlo stát, že by kamínky působily nevhodně vystouple a požadovaný efekt by byl fuč. Pokud se chystáte ozdobit svoje přírodní nehty a gelu se tentokrát vyhnete, dobře poslouží i lepidlo.

Ať už jdete do školy, do práce, do divadla nebo na nákupy, nezapomeňte se pochlubit svým kamarádkám i na našem FB profilu, jak vám rozzářená manikúra sluší!

swar2

Zdroje:

https://naildesigns.ml/

https://nailartspro.com/

https://www.ladiesstyled.com/

https://www.etsy.com/

https://www.awimina.com/

https://www.jewelrycoco.com/

https://fashion2d.com/

https://bestartnails.com/

https://www.liatsy.com/

http://www.fashionizm.com/

https://www.nailsmag.com/

https://styletic.com/

http://pinningfashion.com/

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.