Víte, že můžete mít krásné nehty z pohodlí domova?

Přemýšlíte nad nehtovou modeláží, ale nemáte s ní žádné zkušenosti? Nebojte,  zvládne to opravdu každá z vás.

Chcete dokonalé nehty? Říká se, že krásné, upravené nehty, dělají ženu ženou – pěstěné nehty se řadí mezi symboly vnější krásy. O své nehty můžete pečovat i vy z pohodlí domova.

Na e-shopu najdete široký výběr barev gelů i gel laků, akrylu i různých pomůcek na nehtovou modeláž, kterou můžete ozvláštnit originálním zdobením. najdete zde kompletně sestavené sady, které jsou vhodné nejen pro nadšené začátečnice, ale také jako dárek pro maminku nebo kamarádku k Vánocům! Vybírat můžete ze sad s klasickými UV gely, gel laky, akrylem nebo si můžete pořídit sadu s polygelem. Tyhle sady totiž obsahují úplně vše, co budete k modeláži potřebovat, včetně UV/LED lampy, která je nutná při vytvrzování gelové modeláže.

Zvládnu to i já?

Samozřejmě! Nehty sama doma zvládne každá z vás. S gel lakem se pracuje stejně  jako s klasickými laky na nehty, akorát je nutné každou vrstvu vytvrdit v UV/LED lampě. Gel lak z prostředí domova je nejen pohodlnější, ale také časově i finančně výhodnější než pravidelná návštěva v nehtovém studiu. Navíc máte absolutní volnost, nehty si uděláte během chvilky v jakoukoliv denní hodinu i jakýkoliv den v týdnu. Buďte sama sobě svou nehtařkou, tvořte, vzdělávejte se a inspirujte, abyste měla ty nejkrásnější nehty přesně podle vašich představ. 

Sady na modeláž gel lakem

Nejvhodnějšími sadami pro všechny začátečnice jsou rozhodně ty s gel laky. Oproti klasickým lakům totiž mají obrovskou výhodu – nemusíte čekat, až samy uschnou! Většinu gel laků totiž stačí vytvrdit v UV/LED lampě cca 30 – 60 vteřin, poté kompletně zatvrdnou. Nemusíte se bát, že si čerstvě nalakované nehty zničíte. Další výhodou je také výdrž. Klasický lak vám vydrží sotva pár dní, než se začne odlupovat. Při správné aplikaci vám gel lak vydrží krásný až 3 týdny, což se rovná výdrži klasické gelové modeláže.

sada

A jak se při modeláži gel lakem správně postupuje? Nehty je nejprve třeba zmatnit brusným blokem – nikdy je nepilujte, mohla byste si je poničit! Poté můžete nanést Nail Prep – ten slouží k dokonalému odmaštění nehtu. V další fázi přichází na řadu Primer Bonder neboli přilnavač, díky kterému vám gel lak bude bez problému držet. Poté stačí aplikovat bázi v podobě Base Coat, na něj barevný gel lak a potéuž
jen
Top Coat pro závěrečný lesk. Každou vrstvu vytvrďte zvlášť! Tak co, vyzkoušíte gel lak i vy? 

newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.