20 třpytivých nápadů na perfektní silvestrovskou manikúru!

Konec roku je časem oslav, a to je perfektní chvíle vyzkoušet něco bláznivého! Pokud běžně přes rok nosíte spíš umírněnější manikúru, je pravý čas odhodit zábrany a vyřádit se. Jak na to? Nechte se inspirovat v naší galerii!

Vyzkoušet tak můžete třeba nové tvary, výrazné zdobení, kamínky, třpytky, fólie, pigmenty – vaší fantazii se meze nekladou! Na konci roku by každá z nás měla zářit a být za hvězdu, no ne? A pokud plánujete poslední den v roce trávit s rodinou místo na bujarém večírku, je rozhodně přirozenější mít perfektní nehty než sedět doma na gauči v lesklých minišatech :).

Líbí se vám nápad se změnou tvaru? Popřemýšlejte o něčem odvážném – co třeba gotickou mandli? Nebo oblíbené a elegantní baleríny? O těchto tvarech jsme letos psali v článku s názvem “Extrémní tvary v nehtové modeláži: Troufnete si na ně?” – a já jsem si jistá, že máte dost kuráže, abyste si na ně troufly! 🙂
Nebo se na to necítíte? Otevřete si alespoň našeho průvodce správným tvarem nehtů a zjistěte, jestli by vašim prstíkům neslušelo po dlouhé době něco jiného. Co třeba přejít z hranatých nehtů na pěkné mandličky?

Já si ale konec roku bez oslav a třpytek nedokážu představit. Proto bych rozhodně sáhla po některém z výrazných zdobení – třeba po spoustě velkých lesklých kamínků! Nedávno jsme na náš Facebook sdíleli video, které takovou aplikaci kamínků ukazuje, najdete ho TADY. Někomu to může přijít přehnané – a já souhlasím! Takové zdobení kolikrát přežije právě jenom ten jeden večer, pro které je určené. Jakmile se ráno začnete hrabat ve vlasech nebo si půjdete udělat kafe, manikúra už asi kompletní nebude. Ale co! Však na jeden večer to udělá parády až až.

Já jsem pro vás na internetu sesbírala 20 nápadů, jak může vaše manikúra na tuhle poslední party v roce vypadat. Vybere si každá – ať už jste milovnice delších nebo kratších nehtů, ať máte raději tmavé nebo světlé barvy, kamínky nebo glitry – je tam všechno.

A příště se těšte: čeká na vás děsivý silvestrovský speciál toho nejhoršího, co jsem za poslední rok nasbírala. Loňský článek najdete tady, ale dávejte pozor – je jen pro otrlé!


Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.