2x mrazivě krásný návod na zimní manikúru pro začátečníky i pokročilé! Troufnete si na ně?

Mrazík na oknech, první sníh a nákupní centra lákající (občas až s přílišným předstihem) na vánoční akce, ano, tak se pozná, že začíná zima. A i když do pořádné lyžovačky ještě čas je, na zledovatělý nail art nastala ta správná doba! Venku možná schováte ruce do rukavic, ale v teple domova, kaváren či jiných podniků můžete uchvátit krásnou zimní manikúrou celé své okolí. Projděte se mnou krok za krokem dva návody jak docílit překrásného zimního zdobení. A není třeba se bát – na své si přijdou i úplné začátečnice!

Jistě vás zajímá, co jsem si pro vás tentokrát připravila. Myslela jsem nejen na ty slečny, které už se nebojí víc si se zdobením vyhrát, stejně jako na ty z vás, které doma mají jen základní pomůcky a na složitější vzory si ještě moc netroufají.

Tak pojďme na věc!

Zasněžené nehty

Toto je ten jednodušší z dnešních návodů. Potřebovat budete jen lak nejlépe tělové či zlatavé barvy, na zdobení pak lak bílý a nakonec ještě lesklý top. Pokud máte doma UV lampu, určitě můžete stejný nail art vytvořit třeba i s gel laky.

Malý tip: Na jemnější zdobení (čárky, puntíky, malůvky) vřele doporučuji používat razítkovací laky. Mají vyšší pigmentaci a rychleji schnou, což vám zdobení uspíší i usnadní. ☺

n_vod_1

Po úpravě určitě nezapomeňte na výživný olejíček. Vaše nehty i okolní kůžička ho zvláště teď v chladném počasí velmi ocení.

Zamrzlé v ledu

Druhý, o něco složitější návod, si zakládá na tom, že tvoří vrstvený efekt, který nail artu dodává hloubku a ten správný mrazivý dojem.

Potřebovat budete lak nebo gel lak tmavě modré barvy, průhledný nebo lehce modrý se třpytkami, bílý na zdobení (opět doporučuji razítkovací lak nebo třeba akrylové barvy) a na úplný konec lesklý top.

Celý návod není až tak náročný, jen je u něj třeba zkušenější ruky a více potřeb. Výsledek ale úplně svádí oči!

n_vod_2

Ani u tohoto nail artu nezapomeňte nehtům dodat po zdobení dávku vitamínů za pomoci výživného olejíčku. Doporučuji kokosový, protože krásně voní a k blížícím se Vánocům se náramně hodí. ☺

Pokud jste si náhodou nevybraly ani jeden z dnešních návodů, třeba vás alespoň inspiruje pořádná, a tím myslím opravdu POŘÁDNÁ, nadílka zimních manikúr v galerii.

Až se některá z vás odhodlá jeden z návodů vyzkoušet, rozhodně se pak s výsledkem pochlubte na našem Facebooku. Jestli bude výsledek opravdu stát za to, můžeme váš výtvor umístit dokonce i na hlavní zeď, kde ho uvidí tisícovky lidí! ☺

Zdroj obrázků: pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.