3 jednoduché tipy, jak čarovat se zdobicí páskou!

Málokdo by řekl, že s jedinou drobnou pomůckou je možné vymyslet takovou spoustu originálních stylů nail-artu.  Dnes se zaměříme na jednu z těch nejzákladnějších zdobících pomůcek a ukážeme si, že i s ní se dají dělat divy. Řeč bude o zdobicích samolepících páskách! Dnešním heslem je proto „za málo peněz hodně zábavy!“ 🙂

Co nakonec bude na vašich nehtech, a jak celkově dopadne vaše manikúra, to je jen a jen na vaší nápaditosti a také i zručnosti. Já vám ale poradím, jak se samolepicí zdobicí páskou zacházet, abyste měly krásný nail-art už za pár minut. Nejčastěji se můžete setkat se třemi způsoby využití. Tak se na ně pojďme podívat zblízka.

1. Zdobicí páska jako šablona

 

Tento způsob je až překvapivě jednoduchý a zároveň nejspíš nejefektnější ze všech. Váš nejdůležitější úkol u tohoto zdobení je zvolit dobrou kombinace barev laků, aby nakonec co nejlépe společně vynikly.

Nejdříve si zvolíte podklad na nehty. Mějte na paměti, že ten bude vidět nejméně. Je dobré tedy volit živé, zářivé barvy. Poté nalepíte na nehty kousky pásky. Záleží na vás v jakém směru, jestli jen tak „cik-cak“ nebo raději zvolíte nějaký přesný, vyměřený obrazec. Celý nehet i s páskou přetřete lakem jiné barvy (můžete zvolit například i ombré styl a manikúru tak ještě ozvláštnit). Pak už stačí jen sloupnout proužky a užít si tu parádu!

2. Zdobicí páska jako pravítko

Tady není moc co vysvětlovat. Zdobicí pásky vám mají na nehtech posloužit jako pravítko, díky kterému se vám podaří krásné rovné a přesné linky. Pásku nalepíte na nehet a lak opatrně aplikujete na požadovanou část nehtu. Pásky se dotknout můžete, za ni ale už ani krok. Když ji odlepíte, budete mít na nehtech linku přesnou a ostrou jako nikdy! Záleží zde hodně na vaší důmyslnosti, jak pásky využijete. Půjde o geometrické tvary, nějaký druh mozaiky, oddělené pruhy barev nebo něco úplně nového?

3. Zdobicí páska v celé své kráse

Co dalšího s páskou vymýšlet, když je sama o sobě druhem zdobení a dokáže vám krásně a vkusně oživit manikúru? Málokdo by řekl, kolik toho zvládne tak tenký pruh lesklé izolepy. Nejvíce se osvědčila kombinace technik. Proč by samotná zdobící páska nemohla zůstat na nehtu, kde posloužila jako pravítko?

Proč zdržovat – inspirujte se galerií a samy zkuste něco jednoduchého, hezkého i rychlého vykouzlit na svých nehtech za pomoci samolepicí zdobicí pásky. Uvidíte, že se osvědčí jako ideální pomocník při vašem tvoření.

Který styl zdobení znáte a používáte? A který se vám líbí nejvíce? Nestyďte se, ukažte nám své výtvory a podělte se o své vlastní zkušenosti na našem Facebooku!

Zdroj obrázků: pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.