Co s nehty dokáže hvězdný prach? To musíte vidět!

Ano, ano, ten titulek je poněkud bulvárního charakteru. Ale já nelžu – vážně to musíte vidět! Protože pokud jste zvyklé, že támhle na ten nehet hodíte tyhle třpytky a bude to vypadat tak, jak čekáte, tak s hvězdným prachem na tohle můžete klidně zapomenout. Ten vás totiž vždycky překvapí – ale příjemně :). Jeho efekt vypadá pokaždé trochu jinak a je jenom na vás, jak si s ním vyhrajete. A já se vám pokusím alespoň trochu přiblížit, jak efekt pigmentu Stardust vypadá a co od něj čekat.
 

Nemá smysl to nijak zaobalovat ani okecávat, pigment Stardust je prostě geniální a já ho miluju! Asi teď nebudu na nehtech dalšího půl roku nosit nic jiného, než variace na něj.

pigmenty stardust vzorky

Abyste si dokázaly představit, jak pigment vypadá a co dělá, pokusila jsem se několik jeho odstínů nafotit na různě barevných podkladech.

Rudý UV gel + stardustMezitím, co se budete kochat, vám o pigmentu něco řeknu.
Jak ho použijete je jenom na vás. Můžete ho třeba smíchat s UV gelem nebo s akrylem – pak dosáhnete jemných a opravdu decentních třpytek. Já ho zkoušela smíchat s mým oblíbeným rudým UV gelem  od NeoNail. Výsledek si můžete prohlédnout na fotce dole – UV gelu dodal zlatý Stardust jemný zlatý třpyt, ale nic křiklavého. Taky se pak hůř nanášel, ale šikovnější z vás si určitě poradí.

Druhou možností je prášek – nebo pigment, jak chcete 🙂 – nasypat do výpotku. Tenhle postup zaručí nejvýraznější efekt a určitě nebudete litovat. Vaše nudné a okoukané barvy se promění a budou mít najednou nádherný blýskavý efekt.

K dostání je celkem 5 barevných variant – zlatá, růžová, stříbrná, zelená a fialová. O růžové můj muž prohlásil, že to je barva niklu. Ukázal mi obrázek nějaké hromádky šroubků a musím uznat, že je to opravdu asi spíš niklová – ale kdo by tomu rozuměl, že? 🙂

Jak už jsem uvedla na začátku, testovala jsem 4 odstíny na 3 barevných podkladech. Zelený pigment už jsem zkoušela dřív, ale jenom tak pro sebe, takže jsem tak nějak tušila, co můžu čekat. Ale i tak mě to hrozně překvapilo!

Zvolila jsem 3 úplně odlišné barvy podkladu – černou, bílou a neonově růžovou, všechny z řady gel laků Amazing Line. Od černé jsem si slibovala, že na ní bude efekt pěkně vidět, ale stejně mě výsledek hodně překvapil: pigmenty tu černou úplně zakryly a není vůbec poznat, že by tam kdy černá vůbec byla :). Takže na černou je doporučuji používat jen, pokud chcete dosáhnout opravdu výrazného efektu bez viditelné podkladové barvy.

Za to růžový podklad splnil přesně moje očekávání. Každý z pigmentů růžovou neonku pozvedl na novou úroveň. Vybrat si ten nejlepší efekt je dost složité, posuďte sami!

 
Bílou jsem zkusila hlavně kvůli tomu, abych vytvořila kontrast k černému podkladu. Nečekala jsem, že se to tak povede! Všechny pigmenty vypadaly naprosto úžasně, i když jeden přece jenom převyšuje ostatní – a to stříbrný. Bude nádherně vypadat třeba jako doplněk k bohatšímu zdobení nehtů. Navíc mi připomíná vrstvu čerstvě napadaného sněhu, na který svítí sluníčko … Jo, asi se těším na zimu :).

Pigmenty se nejlépe aplikují pomocí většího měkkého štětce. Stačí do výpotku trochu pigmentu nasypat nebo do něj nehet zlehka obtisknout a zbytek už zvládne rozprostřít měkký štětec. Zkusit můžete třeba klasický vějířovitý.
Pak už stačí jenom zaleskovat. První jsem zkusila použít bezvýpotkový lesk, ale něco se pokazilo a na pigmentu se mi objevila malá trhlinka. Proto spíš doporučím použít váš oblíbený lesk s výpotkem, s pigmentem se má mnohem raději.

Na práci si raději vezměte rukavice a případně i roušku, protože pigmenty jsou hodně jemňounké a obzvlášť ten stříbrný si létá ve vzduchu, jak se mu jenom zachce. Malá dózička pigmentu vám vydrží dost dlouho, protože pokud ho nebudete rozprašovat kolem dokola, bude vám k aplikaci na nehet stačit jen velmi malé množství.

Jak se vám pigmenty Stardust líbí? Za 37 Kč si myslím, že je to super ozvláštnění pro každou barvu gelu nebo gel laku a práce s ním je tak jednoduchá, jak to jenom jde! 🙂
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.