Dokonalé zdobení pomocí razítka!

Toužíte po krásném nehtovém designu, ale se zdobícím štětečkem nejste zrovna nejlepší kamarádi? Vyzkoušejte razítkovou metodu, díky které vytvoříte na svých nehtech ty nejkrásnější obrazce během vteřiny!

Nebojte se vyzkoušet razítkovací metodu a vytvořte si snadno a rychle krásné motivy na svých nehtech. Pokud máte ty správné produkty, není třeba se ničeho bát, zvládne to opravdu každá z vás. A co všechno budete potřebovat? Základem je kvalitní razítko se stěrkou, díky kterému snadno motiv přenesete na nehet. Vybírejte však pečlivě, na trhu seženete nejčastěji dva druhy razítek a s každým se pracuje trošku jinak, to si ale vysvětlíme později. Dále je potřeba kovová zdobící destička s motivy. Na našem e-shopu máme nespočet razítkovacích destiček, takže věřím, že si každá z vás vybere tu svou. No a dále stačí už jen kvalitní razítkovací lak!

arazitko2

Tip: Nikdy na razítkování nepoužívejte gel lak nebo laky na nehty založené na gelové bázi. Tyto gely laky či laky jsou na razítkování moc řídké a motiv by se vám nepodařilo obtisknout. Razítkovací laky jsou vice pigmentované, nikam nestékají a velmi rychle zasychají.

A jak na to?

Naneste si přiměřené množství razítkovacího laku na motiv, který jste si vybrala. Přebytečné množství vždy z destičky setřete stěrkou. V této fázi je potřeba pracovat opravdu rychle, protože lak rychle zasychá. Teď se dostáváme k rozdílům mezi razítky. Pokud mate gumové (neprůhledné) razítko, motiv silnějším stiskem obtiskněte a houpavým pohybem jej přeneste na nehet. Pokud mate silikonové (většinou průhledné) razítko, při obtisknutí na razítko vůbec netlačte a velmi jemnou rukou jej naneste na nehet (tady již bez houpavého pohybu, ale kolmo na nehet).

Tak co, povedlo se? Finální motiv nechte chviličku zaschnout na vzduchu a překlakujte jej buď klasickým průhledným Top Coatem, který necháte zaschnout na vzduchu nebo jej přelakujte závěrečným lesklým finishem a vytvrďte jej v UV/LED lampě. Pokud si stále nejste v razítkovací metodě jisté, mrkněte na naše video, ve kterém celý postup ukazujeme:


Tip na závěr

Věděli jste, že jde s měkkým (silikonovým) razítkem vytvořit také dokonalá francie? Stačí na razítko nanést větší množství laku či gelu určeného na francouzskou manikúru a hranu nehtu do razítka jednoduše zatlačit!

jjj
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.