Fenomén Black Friday

Kdo by neznal Black Friday a s ním spojené nákupní šílenství? I my nezůstáváme pozadu a přinášíme vám týden plný slev! 

Co je Black Friday?

Black Friday neboli Černý pátek je označení pro marketingovou akci, kdy se většina obchodníků snaží nalákat zákazníky na velmi nízké ceny svých produktů. Zpravidla bývá vždy následující den po americkém federálním svátku Thanksgiving (Den Díkůvzdání), který vždy připadá na čtvrtý listopadový čtvrtek (Black Friday se pak podle kalendáře slaví v rozmezí 23. – 29. listopadu).

Jak vlastně vznikl? 

Není jednoznačný původ, odkud název pochází. Jedním je například ten, že název Black Friday údajně vznikl v roce 1961, který se tehdy v americké Filadelfii použil pro označení rušného silničního provozu ve dne, který následoval hned po Dni Díkůvzdání. Další z možných původů zase hovoří o počátku krachu na newyorské burze v roce 1929, což byl v důsledku největší burzovní krach v dějinách. Černý pátek jako nákupní horečka vypukl v USA až v roce 2005. Od té doby se postupně rozrůstal do celého světa, v současné době se s ním v hojné míře setkáváme také u nás. 

bfcz

SLEVA 15 % NA VŠE!

I my chceme přispět pomyslnou kapku do nákupního šílenství a potěšit vás více než jeden den, proto jsme si pro vás přichystali rovnou slevový týden, ve kterém můžete nakoupit naše produkty s 15% slevou! A věřte, že u některých produktů se sleva opravdu vyplatí, pojďte se se mnou mrknout na nejžhavější kandidáty na super koupi:

  1. Sady na nehtovou modeláž

Už jednou zvýhodněné sady jsou bezvadným řešením, pokud s určitou modeláží teprve začínáte. V sadě najdete totiž vše, co budete potřebovat a vyjde vás o mnoho levněji, než kdybyste si měly koupit produkty samostatně. Když k tomu připočítáte slevu 15 %, dostanete se na opravdu krásnou cenu, tak si pospěště, je škoda toho nevyužít! 

  1. Kvalitní lampa je základ

Máte problém s vytvrzením modeláže i přesto, že lidově “zapékáte” dlouhou dobu i tenké vrstvy? Položte si otázku, zda není na čase vyměnit starou lampu za novou! Starší lampy, především ty zářivkové, mají omezenou životnost. Pokud není v pořádku lampa, nebude ani modeláž. S našimi UV/LED lampami s výkonem až 72 W vytvrdíte modeláž rychle a kvalitně již za 30-60 vteřin. Tak omrkněte naše nejnovější kousky na našem e-shopu

  1. Zbavte se pilníku, vsaďte na brusku 

Dlouho přemýšlíte nad bruskou na nehty, ale nechtělo se vám do ní investovat? Teď je ta pravá chvíle na to si ji pořídit! Zdlouhavé pilování odrostlé modeláže je nezáživnou nutností, která snad nikoho nebaví. S elektrickou bruskou musíte být sice o dost opatrnější než s pilníkem, za to starou modeláž odstraníte během pár minut. Věřte mi, tato věcička mi opravdu ulehčila život! 

Tak co, vyberete si? Nezapomeňte, že Black Friday na NaniNails trvá jen do neděle 29. 11. 2020, tak si pospěšte a navštivte náš e-shop
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.