KOSMETICKÉ KUFŘÍKY: Designovka i praktičnost

Hledáte ideální místo, kam uskladnit vaše kosmetické produkty či nehtové pomůcky? Řešením jsou naše originální kufříky, které jsou praktické a skvěle poslouží jako luxusní designový doplněk i vánoční dárek!

Znáte to, většina kosmetických produktů, ať už nehtových, dekorativních či pečujících, se vám povaluje po kosmetickém stolku nebo v koupelně a neustále se vám na ně práší. Poté se je rozhodnete dát do komody nebo do šuplíků, ale záhy narazíte. Potřebujete totiž své klenoty přenést (ať už do jiného pokoje nebo ke kamarádce, protože jste se jí rozhodla udělat krásnou manikúru). Nejpraktičtější na uskladnění jsou totiž naše kufříky, ve kterých máte všechnu kosmetiku neustále pohromadě a můžete ji přemisťovat jak je libo! Pojďte se se mnou mrknout na různé typy kufříků:


  • Malý, ale šikovný

Máte méně kosmetiky, ale zároveň je vám kosmetická taštička malá? Ideální jsou naše malé kufříky, do kterých se vám vejde vše potřebné. Mrkněte třeba na typ Unicorn, který má semišovou výplň, vyjímatelný vnitřek i pěnovou výztuž na vaše gel laky nebo gely. Milovnice jednorožců jistě potěšíme nádherně měnícím se vzhledem, protože má z každého úhlu naprosto jiný barevný odstín! Mrkněte také na odstíny Gold Aurora nebo Pink Rainbow


  • Zlatá střední cesta

Pokud doma vlastníte více kosmetiky nebo snad také patříte mezi nehtové nadšence a máte spousty gel laků, zdobení, UV lampu i brusku, doporučujeme kufříky střední velikosti. Většinou totiž mají několik přihrádek, ale i dostatek prostoru na dně, kam se vám bez problému vejde lampa, bruska, ale třeba i další pomocné tekutiny. Nemusíte vybírat jen z černých nebo stříbrných variant, nabízíme také růžové kufříky. Některé z nich jsou dokonce dvoudílné, což je super praktické pro fajnšmekry, které kosmetika opravdu baví! Druhů i barev máme opravdu mnoho, mrkněte na všechny a vyberte si ten svůj! 


  • Kosmetický nadšenec

Patříte mezi kosmetické maniaky nebo jste zkrátka profesionál a potřebujete své produkty mít pohromadě a snadno přenositelné? V tom případě jsou pro vás nejlepší naše největší kufříky na kolečkách! Nejen, že se do nich vejde opravdu mnoho nehtové i dekorativní kosmetiky, navíc mají opravdu luxusní design!

kuf_ky


Ideální vánoční dárek

Blíží se Vánoce, a to znamená, že hledáte dokonalý tip na ideální dárek, který potěší každou ženu! Naše kufříky jsou nejen elegantní, ale i praktické, protože mají mnoho přihrádek, výztuží, některé jsou také rozkládací a otevírají se z více stran, apod. Drtivá většina z nich má také svůj vlastní zámek, proto si kufřík můžete kdykoliv uzamknout a nikdo se vám do něj nedostane. Tak šup na náš e-shop – ať už si vyberete jakýkoliv, věřím, že budete spokojené! 

newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.