GALERIE: 28 nejkrásnějších tipů na jarní nehty s motýlky!

Cítíte to? Tu zvláštní vůni ve vzduchu? To je vůně jara! A víte, co je pro mě osobně symbolem opravdového jara? První včela a první motýl. Právě motýli jsou na jarní nehty jako dělaní! Od jejich dokonale vybarvených křídel, která se při třepetání ve vzduchu krásně lesknou a někdy dokonce mění barvy, se totiž můžeme perfektně inspirovat! Na své si dnes dokonce přijdou i milovnice extrémních tvarů. Tak šup, čtěte dál!
 

Motýli jsou vděčné téma. Plno parády s nimi můžete udělat jak s krátkými, tak dlouhými nehty. Na krátkých nehtech se vám osvědčí razítka a nebo jednoduché obrysy. Veselost a hravost pak stačí dodat už jenom zářivými barvami!

 

 
Nebo umíte malovat? Tak to vám závidím :D. Pak zkuste trochu čarovat se štětcem. Stačí barevně neutrální podklad a pak trocha zručnosti. Barevný motýl je ten nejlepší motýl! Mimochodem, všímáte si toho, že motýl bývá rozprostřen na dvou nehtech? Nejde jenom o estetiku, ale i o to, že na dva nehty se vám motýl vejde v celé své kráse. 

 

 

Slibovala jsem vám extrémní tvary, že? Tak tady jsou! S pomocí šablonek si můžete vyčarovat celého motýla a ozdobit ho podle své představivosti. Na internetu najdete spoustu návodů, jak na to. Třeba tady, ve videu „How to Sculpt an Acrylic & Glitter Butterfly Nail Tutorial“. 

 
Jste naladěné na pořádnou dávku motýlí krásy? Tak si ještě projděte galerii! A pokud vás tohle téma uchvátí natolik, že neodoláte a nějakého toho motýla na nehtech vystřihnete, tak mi ho nezapomeňte poslat buď do komentářů nebo do zprávy na našem Facebooku NaniNails. Užívejte si jaro, dámy!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.