Nehty jako mléčná dráha? S pigmenty Cat Eye žádný problém!

Zapomeňte na speciální UV gely nebo gel laky s efektem kočičích očí. Teď si tuhle magii můžete vykouzlit na čemkoliv, co máte zrovna po ruce! A to díky speciálním magnetickým pigmentům Cat Eye, které byly vytvořeny pro to, aby vám usnadnily práci. A taky aby vám nezabraly moc místa v šuplíku :). Práce s nimi je docela specifická, a tak vám v článku vysvětlím, jak se s pigmenty pracuje a dodám pár tipů a rad. Čtěte dál!

Když mi domů přišel balíček s kočičími pigmenty, byla jsem natěšená, až je vyzkouším. Jenže co v balíčku chybělo, byl návod. Proto jsem si prošla sérií pokusů a omylů, než se mi podařilo zjistit, jak pigmenty fungují – na což nejsem moc pyšná, protože nejdřív jsem asi měla vyzkoušet pohledat rady na internetu, že. No nevadí – vlastní špatná zkušenost je ta nejlepší zkušenost :D.

Cat eye2

Kočičí pigmenty můžete používat, ať už jste fanynky UV gelů, gel laků nebo akrylu. Všechno, co potřebujete, je černý podklad s výpotkem. Na černé barvě totiž efekt kočičích očí vynikne nejlépe.

Cat eye FB 2

Výpotek je důležitý hlavně proto, že pigmenty Cat Eye se do něj musí v dalším kroku naťupkat. Použít můžete ideálně štěteček nebo malou houbičku, kterou používáte na ombré. Já mám klasické trojúhelníkové houbičky na make-up, ale víc mi vyhovovat štěteček – práce s ním je prostě preciznější.

magnet-1_w640Jakmile pigment nanesete do výpotku, naneste na něj váš oblíbený závěrečný lesk. Je už na vás, jestli bude s výpotkem nebo bez, obojí funguje dobře :). Předtím, než ho dáte vytvrdit do lampy, je čas na kouzla s magnetem. Jak správně přiložit magnet pro ten nejlepší efekt, jsme si ukazovaly už v článku „Nový trend mezi gel laky – Magický efekt kočičích očí!„. Použít můžete i magnetickou tužku, ale magnet z ledničky moc nedoporučuji :). Čím silnější magnet, tím lepší!
Efekt by se měl objevit do 15 vteřin, takže jak s ním budete spokojené, šup s prstem do lampy.

 

To je celé kouzlo! Říkáte si, že to je hračka? Tak se pojďme podívat, co se na tom všem dá pokazit :).

 

  • Pigmenty nejsou lešticí. Zaleštit sice jdou, to ne že ne, ale dál s nimi nic nezmůžete :).
  • Cat Eye pigmenty nejsou vhodné k přimíchávání do gelu. Když se přimíchá do čirého UV gelu, tak ho nevytvrdíte ani za nic na světě. Ani za deset minut. A ani za dvacet minut. Vyzkoušeno :).
  • Pokud nejste spokojená s efektem, je nejlepší vzít do ruky cleaner, všechno setřít až na černý podklad, natřít tenkou vrstvou gelu znova, abyste dostala výpotek, a začít od začátku.

Dejte mi vědět, jestli vám můj návod pomohl a jak jste s pigmenty spokojené. Jsou nějaké barvy, které byste ocenily? Nebo vám současný výběr stačí?

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.