Nový trend mezi gel laky – Magický efekt kočičích očí!

Trendy v nehtové kosmetice a zdobení nehtů se mění skoro stejně často, jako počasí. Možná i častěji! A protože já nikdy nespím a trendy pro vás bedlivě sleduju den co den, tak vím, co je teď IN – kouzla s magnetem! U nás na e-shopu si můžete zakouzlit konkrétně s úžasnými gel laky Cat Eye od NeoNail. V článku se dozvíte, jak se s nimi pracuje a jak efektu dosáhnout. Ale i to, že některá kouzla prostě na obrázek nezaznamenáte!
 

Znáte ten pocit, kdy si řeknete: „Jo, dneska udělám super článek! Udělám si konečně po dlouhé době nehty, luxusně to nafotím a bude to celý nejvíc nejkrásnější!“ Tak s tím jsem přesně začala. Všechno se mi celkem dařilo, šlo mi to od ruky, ale když jsem chtěla tu nádheru nafotit, nejenom, že nespolupracovalo počasí (obvykle spoléhám na sluníčko, ale možná jsem si někde mohla najít, že je vlastně podzim), ale nespolupracoval ani foťák. On sice fotí, ale magnetické gel laky Cat Eye jsou tak kouzelné, že jejich efekt se mi vůbec nepodařilo zachytit tak, jak jsem ho viděla vlastníma očima. Tak jsem to zkoušela všemi ostatními možnými způsoby, ale vězte, že efekt „kočičích očí“, jak se mu říká, prostě věrohodně nafotit nejde.

Práce s gel laky Cat Eye ale půjde od ruky i vám. To hlavně díky tomu, že tyhle gel laky nádherně kryjí. K dispozici jsem měla modrý odstín Korat a červený Ocitat. Po nanesení první tenké vrstvy vypadaly barvy takhle:

první vrstva gel lak cat eye

Červená je úžasná, jediná její vrstva bohatě stačí. Příjemně mě to překvapilo :). Ale znáte to, když už dělám dvě vrstvy modré, udělala jsem nakonec i dvě vrstvy červené. Gel lak je krásně hustý a když ho nenanesete zbytečnou kopu, nikam nestéká a drží na místě. Prostě nádhera!

Na e-shop

Jak ale dosáhnout magického efektu? K tomu poslouží speciální magnet . Doporučuji ho použít hned po první vrstvě gel laku – konečný efekt bude lépe viditelný. Magnetem přejedete ze strany na stranu nad ještě nevytvrzeným nehtem, který chcete upravit. Nikam nepospíchejte, pracujte pomalu a s klidem. Mezi magnetem a gel lakem nechejte asi centimetrový prostor. Když ho dáte blíž, nic se nestane, ale taky ním můžete zavadit o gel lak a můžete začít znovu. Když ho dáte dál, efekt nebude tak přesný.  A pak vložíte do lampy.
Záleží jen na vás, jakým směrem se vydáte. Já magnet použila diagonálně. Tak jsem docílila odrazu, který je vidět při každém pohybu rukou. S magnetem si ale můžete vyhrát – to už nechám na vás.
Druhou vrstvu gel laku zmagnetizujte stejně jako tu předchozí. Opět nad čerstvě natřeným gel lakem přejeďte magnetem a nechejte výsledek vytvrdit v lampě. Postup je stejný jako u předchozího kroku.

Práce s magnetem je ale věcí praxe. Po pár pokusech už budete vědět, co magnet způsobí a co od něj můžete čekat. Pomocí něj lze vytvořit v gel laku i velmi tenkou čárku nebo naopak zmagnetizovat půlku nehtu. Klíčem k dokonalému efektu je ale rozhodně trpělivost.

Nakonec už jenom stačí lesk a můžete do společnosti! Celá řada gel laků Cat Eye obsahuje nádherné elegantní barvy, které využijete hlavně teď v zimě. A není náhodou, že jednotlivé odstíny jsou pojmenovány po kočičích plemenech, z nichž některá ani já sama neznám. Pokud se rozhodnete pro gel laky Cat Eye i bez speciálního magnetu, rozhodně neuděláte chybu. Odstíny jsou tak nádherné a syté a s gely se tak příjemně pracuje, že si u vás určitě najdou svoje místo!

vzorník cat eye
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.