Halloweenské nehty: Vsaďte na zdobení

Kdo by nechtěl mít krásné nehty při nejrůznějších příležitostech? Naší oblíbenou tematikou je Halloween, díky kterému můžete s nehtovou kosmetikou experimentovat bez zábran! Podívejte se na letošní inspiraci, jakým způsobem si můžete manikúru ozdobit i vy!

 

 Vodolepky s různou tématikou

 

Asi nejrychlejšího a nejefektivnějšího zdobení docílíte pomocí vodolepek. U Halloweenu máte výhodu, že se nachází zrovna uprostřed podzimu. Pokud si nepotrpíte na krvavé nebo hrůzostrašné malůvky, můžete tak své nehty zkombinovat s krásným podzimním zdobením. 

Vytvořila jsem pro vás malou inspiraci, jak vypadají naše vodolepky na různých podkladech. Vybírat můžete z minimalistických vodolepek, strašidelných nebo vyloženě podzimních. Popusťte uzdu své fantazii a ozdobte si nehty přesně podle svého vkusu! Mrkněte na vodolepky č. 151,152, 153, či 123. Jako podklad jsem pak použila gel laky v odstínech Spanish Orange, Dream Winter Night a Heart

vodolepky_mutaceNebojte se vyzkoušet razítko!


Razítková metoda je ideální pro ty z vás, kterým se líbí krásně malované nehty, ale nekamarádíte se se zdobícím štětečkem a na složitější kresby si zkrátka netroufáte. 
V našem sortimentu naleznete rovnou dvě razítkovací destičky s halloweenskou tematikou (č. 28č. 29 ), na kterých najdete nespočet motivů a vzorů, kterými můžete zkrášlit svou strašidelnou manikúru.

K této metodě vám kromě destičky stačí dokoupit pouze razítko se speciálním razítkovacím lakem, který je dostupný rovnou v deseti odstínech

razitka_mutaceExtravagantní zdobení 

Novinkou pro letošní strašidelnou manikúru je velmi odvážné zdobení, které by pro někoho mohlo být příliš velkým soustem. Pojďte ho se mnou omrknout!

  • Kašmírový prášek Velvet – jedná se o miniaturní chloupky, které vám na nehtech udělají efekt příjemného kašmírového svetru. Já na tip nanesla pouze podkladovou barvičku, kterou jsem vytvrdila a následně na ni nanesla bezvýpotkový Finish. Před vytvrzením jsem tip doslova posypala velvet zdobením a dala vytvrit do UV/LED lampy po dobu 60 vteřin. Zdobení pořídíte také v několika odstínech, já použila krvavý odstín 21

  • Glitry – ideální pokud milujete černé nehty, které chcete ozvláštnit stylem alá Velký Gatsby. Vybrala jsem pro vás černé glitry s úžasnými odlesky, díky kterým budete na každé halloweenské párty nepřehlédnutelná. 

  • Fluffy bambulky – pokud jste ještě neslyšeli o našem Fluffy zdobení, budete jistě překvapené. Jedná se o sérii magnetických bambulek na nehty, které mohou být pro někoho až moc extravagantní. Když ne na Halloween, kdy jindy? Nebojte se experimentovat! Stačí pomocí Glue gelu připevnit k nehtu magnet, na který pomocí druhého magnetu bambulku snadno připevníte, i odejmete. Vybírat můžete z několik velikostí i barev, tak co na ně říkáte? 


odvazne_zdobeni_mutace


 

proklik_cz

ko_ka_nani

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.