Zúčastnili jsme se kosmetického veletrhu For Beauty!

Začátek letošního října patřil podzimnímu kosmetickému veletrhu For Beauty v pražských Letňanech, na kterém jsme samozřejmě nesměli chybět!

Ve dnech 7.10. – 8.10. 2022 jsme se svým stánkem zavítali na jeden z největších kosmetických veletrhů v Česku.
 

“Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péče o nohy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.“ 

276a7660

 

Co jsme prezentovali?


Na veletrhu jsme se rozhodli prezentovat naši nejnovější hypoalergenní řadu gel laků Simply Pure, která je díky HEMA-FREE složení určena především pro citlivé ruce se sklony k alergii na nehtovou kosmetiku. Do Simply Pure tematiky jsme samozřejmě sladili také náš stánek, který byl plný mechu i rostlin, které podpořily šetrné složení našich produktů. Pro všechny návštěvníky našeho stánku jsme si pak nachystali 20% slevu na všechny produkty. 

276a7981
Součástí naší prezentace na veletrhu byl v pátek také živý vstup do největší komerční televize Nova v České republice, ve kterém jsme se s moderátorkou ranního pořadu rozpovídaly o nehtové modeláži i nejnovější řadě Simply Pure.

276a7862

Prestižní ocenění

Na veletrhu jsme také získali prestižní ocenění Zlatý pohár za Inovativní produkt roku 2022 za naši nejnovější řadu hypoalergenních gel laků Simply Pure.


276a7765

newsleter_04_czko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.