Hit Velikonoc: Kropenaté zdobení

Také milujete Velikonoce? Tyto svátky jsou symbolem jara a s ním i probouzející se přírody, tak se pojďte podívat na nejnovější trendy ve velikonočním zdobení a mějte ty nejkrásnější nehty!

Nehty jako kropenatá vejce

Absolutním hitem pro rok 2022 jsou kropenaté nehty, které zkrátka musíte mít! Že nevíte, oč jde? Tento typ zdobení vychází z vajíčkové skořepiny, která jej připomíná. Jde o to, že na jakékoliv podkladové barvě vytvoříte tečkovaný efekt, ať už barvou nebo třeba samostatným závěrečným topem. Existuje mnoho návodů, jak kropenatý efekt na nehtech vytvořit, ale s našimi produkty jej nebudete potřebovat. Máme pro vás totiž zcela novou kolekci gel laků a hit letošních Velikonoc s názvem Easter Egg, která je plná kropenatých pastelových barev! Jedním tahem tak můžete mít velikonoční manikúru bez sebemenší námahy. Kropenaté prvky jsou v gel laku tak tenké, že výsledná modeláž bude dokonale hladká bez jakýchkoliv nerovností. Tak co na novou kolekci říkáte? 

1200x630_ee2

Pastelové tóny

Velikonoce jsou symbolem jara a k jaru patří vše veselé, a to jsou i pastelové barvičky, které vám pomohou vytvořit krásně pestrou manikúru. Nebojte se ani experimentovat a kombinujte barvy mezi sebou, jedině tak docílíte velikonoční nálady během chvilky. Nebojte se však svou manikúru dozdobit také samolepkami s velikonočními motivy, které budou vypadat krásně na jakémkoliv pastelovým podkladu. Tyto odstíny můžete najít buď v kolekci gel laků Professional Pastel Candy nebo také v řadě Amazing Line v kolekci Charming Lady!

860x460

Malujte!

Nezaujaly vás ani kropenaté barvičky, ani pastelové zdobení? Nevadí, mám pro vás v rukávu ještě jednu klasiku, a tou je klasický precizní štěteček a vaše fantazie. Namalujte si originální motiv, kterým ozdobíte svou manikúru přesně podle svých představ. Můžete se nechat inspirovat nejrůznějšími zajíčky, pomlázkou nebo vajíčky! Budu moc ráda, pokud se nám pochlubíte i vy svou velikonoční manikúrou, třeba na vašich stories! Nezapomeňte pak označit náš instagramový profil @naninailscz!

newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.