Jak pečovat o ruce a nehty?

Chcete, aby byla vaše modeláž vypadala co nejdokonaleji? Alfou a omegou všeho je správná péče o pokožku rukou a jejich dokonalá hydratace. Vybrala jsem pro vás top produkty, které vám k pěstěným rukou dopomohou.

Nezapomeňte na peeling

Aby se produkty péče o pokožku co nejlépe vstřebaly, je potřeba myslet na důkladnou přípravu rukou před jejich nanesením. Na umyté a čisté ruce jako první aplikujte krémový peeling, který poskytuje nejen perfektní vyhlazení a změkčení pokožky rukou, ale také velmi účinně odstraňuje odumřelou pokožku. Krémová emulze vám pak zajistí pocit hladké a čisté pokožky. Tento peeling totiž obsahuje lněný olej, který je bohatý na omega mastné kyseliny, které podporují regeneraci pokožky a avokádový olej, který zase obsahuje mnoho důležitých vitamínů, vaši pokožku zjemní a zklidní. 

peceopokozku

Péče o pokožku

V péči se rozhodujte nejen podle aktuálního stavu vašich rukou a nehtů, ale také podle venkovních podmínek. Pokud venku panuje zimní či větrné počasí, sáhněte po krému na ruce Omega 3+6, který vaše ruce dokonale ochrání proti větru i chladu, protože omega kyseliny 3 a 6 zabraňují popraskání i vysoušení pokožky. Je navíc ideální pro citlivou a suchou pokožku, která v takových podmínkách doslova trpí. 

Pokud však máte větší problém s nehty a jejichokolní kůžičkou, sáhněte po regeneračním krému, který vaše nehty nejen posílí, ale také důkladně vyživí a dodá jim zdravý vzhled. Je vhodný pro slabé a křehké nehty, protože obsahuje především komplex vitamínů A, E a F, ricinový olej, bambucké máslo, glycerin i hroznový olej.


Vyzkoušejte parafín!

Už jste slyšeli o parafínu? Jeho kouzlem je, že podporuje vstřebávání živin a vlhkosti do pokožky a dokáže tak zajistit hladké a měkké ruce, nohy i lokty. K této proceduře potřebujete parafínovou vanu a samotný parafín. Takto intenzivní regenerační zákrok vám pomůže zajistit správnou míru hydratace a výživy vašich rukou, a to díky tekutému parafínu, který obsahuje velké množství napomáhajících přírodních látek. Pokud vás tato procedura zaujala, mrkněte na můj starší článek, ve kterém jsem se o parafínovém zábalu více rozpovídala.
newsleter_04_cz
ko_ka_nani

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.