Jak správně vybrat vhodnou kamufláž?

Říká se jim různě – make-up gely, kamufláže, krycí gely nebo cover gely. Ať už ale použijete jakýkoliv název, účel mají stejný – zakrýt nedokonalosti přírodního nehtu a sjednotit vzhled nehtového lůžka. Oceníte je především při modeláži na tipy nebo při prodlužování nehtů pomocí šablonek. Jak vybrat správnou kamufláž? A jak docílit toho, aby vzhled nehtu i přes její použití vypadal pořád přirozeně? Našla jsem pro vás tipy, které vám s výběrem vhodné kamufláže pomůžou!
 

Spousta z těch, kdo s modeláží nehtů začíná, nemá o existenci kamufláže ani tušení. To je ale chyba – protože právě použití kamufláže při francouzské manikúře zajistí snazší práci a hezčí výsledek. Obzvlášť pokud modelujete na tipy, snadněji skryjete přechod mezi svým nehtem a umělým tipem.

Určitě jste už zažily pohled na dívku, která má oranžový obličej a zbytek těla bílý. Asi vám došlo, že to je dílem ne úplně dobře vybraného a naneseného make-upu. Na takové situace si vzpomeňte i ve chvíli, kdy budete vybírat správnou kamufláž, protože i ta musí být vybíraná s citem. Řídit byste se měly především tónem vaší pleti.

Tom Bachik, manikér hvězd a odborník na nehtovou kosmetiku (o nehty se stará například zpěvačce Jennifer Lopez nebo herečce Jennifer Aniston), radí, jak vybrat vhodný odstín nehtů k vaší pleti:

„Nejprve je důležité zjistit, jaký má vaše pokožka podtón – tedy odstín, který se skrývá ‚pod‘ vaší kůží. Podívejte se, jakou barvu mají žíly na spodní straně vaší paže. Jestli jsou spíše zelené, budou vám sedět spíš teplejší tóny. Pokud jsou spíš namodralé, vybírejte si chladnější barvy. Řídit se můžete i podle šperků, které nejčastěji nosíte – sluší vám stříbro? Pak se k vám hodí chladné barvy. Pokud je to zlato, pak zvolte tóny teplé.
Potom přichází na řadu výběr barvy pro vaše nehty. Doporučuji vždy vybrat odstín o trochu tmavší/světlejší, než je barva vaší kůže. To dodá nehtům upravený a vytříbený vzhled.“

tla_tko_kamufl_300x84

Velmi světlá pleť:

NeoNail UV gel Basic 5 ml - Cover Beige

NeoNail UV gel Basic 5 ml – Cover Beige

 Středně světlá pleť:

3868_cover_natural

NeoNail UV gel Basic 5 ml – Cover Natural

Opálená pleť:

NANI UV gel Classic Line 5 ml - Cover Dark

NANI UV gel Classic Line 5 ml – Cover Dark

Tmavá pleť:

NANI UV gel Perfect Line 5 ml - Camouflage Natural

NANI UV gel Perfect Line 5 ml – Camouflage Natural
Zdroj: instyle.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.