Rudé nehty? Klasika, která nikdy nezestárne!

Rudý lak na nehty je pramáti všech pokusů o zkrášlování nehtů. Rudá je prostě nestárnoucí klasika. Rudý lak nebo gel by tak nejspíš neměl chybět ve výbavě žádné opravdové dámy, stejně jako rudá rtěnka ve stejném odstínu. A když už jsme u těch odstínů, asi to znáte taky – je jich tolik a přesto je příšerně těžké  vybrat si ten, který sedne zrovna vám! Abych to zkrátila – rudá barva má u mě výjimečné postavení a tak jsem se rozhodla, že se dneska mrkneme, jak tuhle královnu barev co nejlépe využít!
 

Když jsem se rozhodla pro vás najít nápady na rudé nehty, hned jsem si vybavila předválečnou éru hvězd stříbrného plátna. Právě hollywoodská herečka Rita Hayworth (možná ji Rita Hayworthznáte z filmů jako Jen andělé mají křídla nebo Dívka z titulní strany) rozšířila trend dlouhých rudých nehtů. Na černobílých fotkách jejich efekt asi tolik nedoceníte, ale věřím, že nějakou představivost máte :).

Já jsem se už asi půl roku zpátky nechala strhnout trendem rudých rtěnek. Nebyla jsem zvyklá tak výraznou rtěnku nosit a brzo jsem zjistila, jaká to je zodpovědnost. Rudá rtěnka vás donutí kupovat si šaty, nosit elegantní boty a najít správný rudý lak na nehty, který to celé ještě podtrhne.
 
Takže jak s ním potom naložit? Kromě toho, že bohatě stačí celobarevné nehty a jste za vodou, je tu i spousta dalších variant!

Zdroj: Pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.