Krásné vzory jedním tahem, to jsou nové NANI Spider gely!

Líbí se vám rovné linky, geometrické vzory, nebo byste rády vyzkoušely něco zcela nového? Pojďte se se mnou tedy seznámit s horkým trendem nehtového zdobení a inspirujte se!

Patříte mezi ty, které na modeláži nejvíc baví finální zdobení? Tak to jste tu správně! Se spider gely si totiž užijete spoustu zábavy i kreativity. Vytvoříte s ním linky, geometrické tvary i vzory a můžete samozřejmě zkoušet další a další varianty zdobení, aniž byste této činnosti musely věnovat spoustu času nebo abyste oplývaly zvláštním výtvarným talentem.
spider1spider2

Co je to ten „spider gel“?

Spider gel je zdobicí gel, jehož vlastnosti vám umožní na nehtech vytvořit opravdovou nádheru. Aplikuje se na nehty pomocí štětečku nebo zdobicí sondy a práce s ním není nijak náročná, poradí si s ním tedy u začátečnice.

Jsou k dostání v těchto barvách:

 • černá
 • stříbrná
 • bílá
 • červená
 • neonově růžová
spider_1_

Můžete tak směle vymýšlet všelijaké barevné kombinace. Budou vypadat výborně v ostrých kontrastech i jako jemné ozvláštnění u pastelové manikúry. Velkou předností je také bohatá pigmentace všech odstínů.

Jak se s ním pracuje?

Protože je konzistence opravdu hutná, může vám manipulace s gelem připadat jako táhnoucí se žvýkačka nebo smažený sýr. 🙂 Nemusíte se bát, tahle vlastnost je sice neobvyklá, ale pro náš účel velmi žádoucí! Velkým plusem je pak poddajnost gelu, můžete si celkem dobře zvolit, jestli chcete mít vlákno silnější, nebo naopak malovat úplně tenké pavučinové nitky – právě pro tuto vlastnost se tyto zdobicí gely označují jako „spider“ = pavoučí.

Spider gel můžete aplikovat na barevný gel, gel lak nebo na akryl, nejste tak nikdy ničím omezeny.
ezgif.com_video_to_gif

Co když se mi vzor nepovede?

Ujela vám ruka nebo to zkrátka není ono? Žádný problém, ještě nevytvrzený spider gel lze pohodlně utřít buničinou s cleanerem. Stejně tak jde setřít i z kůže, nicméně je lepší, už jen ze zdravotního a bezpečnostního hlediska, pokud před zdobením na okolní kůžičku aplikujete Cuticle Protector, abyste pak nemusely přebytky gelu zdlouhavě odstraňovat.

Tip: Chránič nehtové kůžičky se vám bude hodit, zejména pokud máte v plánu s gelem náhodně „čmrkat“ od kraje ke kraji. Vytvoříte tak zajímavé abstraktní čárky a nitky a zároveň gel, který dopadl mimo nehet, snadno odstraníte.
spider3cuticle_protector_11ml_w520_h520_q70

V čem a kdy vytvrdit?

Gely jsou vyrobené jako UV/LED, proto je vytvrdíte bez problému v každé lampě. Pokud jde o to, kdy zdobení vytvrdit, radím – IHNED. V opačném případě se gel může začít postupně roztahovat a roztékat. Proto hned po nazdobení své dílo zafixujte v lampě a úspěch máte v kapse!

Pro koho je spider gel vhodný?

Jak už jsem říkala na začátku, nemusíte být nadanou výtvarnicí, spider gel udělá spoustu práce za vás, na vás jsou pak jen všemožné nápady a inspirace, kterou jsem připravila níže v galerii. 🙂 Je tedy vhodný jak do salonů pro náročné klientky, tak i do vašeho domácího koutku krásy, kde můžete třeba společně s kamarádkou objevovat a zkoušet všelijaké možnosti zdobení s tímto zázrakem. 🙂

Jaké jsou hlavní výhody?

Pojďme si to shrnout:

 • moderní a neobvyklý způsob zdobení
 • bohatá pigmentace
 • výborná přilnavost
 • optimální konzistence a poddajnost
 • vytvrzení možno v UV i LED lampě
 • zvládnou i začátečnice
 • příjemná cena

Já myslím, že není důvod otálet, stačí jen vybrat barvu a honem na něj! 🙂

Doufám, že se vám dnešní recenze líbila, NANI Spider gel vyzkoušíte a následně mi pošlete svá díla do komentářů na náš Facebook! Přejí krásné dny!

Zdroj: instagram, pinterest, nailblog19.mazimba.ru, 101outfit.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.