Neobyčejná inspirace: Lip art v kombinaci s nail artem! Hop nebo trop?

Tak, dámy, která z vás miluje rtěnky? Zbytečná otázka, milujeme je všechny do jedné! A když ne přímo rtěnky, tak alespoň lesky nebo balzámy. A kdo se může pochlubit neodolatelnou kombinací barevných rtů i nehtů? Přináším vám spoustu neobyčejné inspirace, která vás rozhodně nenechá klidnými.

Co je lip art?

lipsV podstatě nejde o nic neobvyklého. V překladu do češtiny „lip art“  chápeme jako „umění na rtech“. Takový jednoduchý lip art jistě provádíte denně nanesením rtěnky, kdy pro ještě větší zvýraznění vystínujete barvy, ohraničíte tvar rtů nebo zkombinujete více odstínů. Existují však lidé, kteří na rtech tvoří přímo mistrovská díla a je to opravdu umění na rtech! Až se mi občas zdá, že místo papíru mají raději rty (nebo v případě našeho nail artu nehty). Zkrátka kdo neuvidí, neuvěří. Tak šup do galerie!

HOT OR NOT?

Co říkáte po prvním kole inspirace? Líbí, nebo si umění představujete malinko jinak? Uznávám, že na obyčejné nošení tohle není, ale jsem si jistá, že alespoň milovnicím nail artu jsem se trefila do vkusu. Sladit červené nehty s červenou rtěnkou zvládne snad každá , natož kočka jako vy, mám pravdu? Pojďte se tedy trochu odvázat a zkusit nail art sladit s lip artem. Nejen, že se to pěkně rýmuje, ale možná že v sobě objevíte i skrytý talent. Věřím, že pokud svoje dílo blejsknete a hodíte na Instagram, Twitter nebo Facebook, srdíčka a lajky se vám jen pohrnou. A to chcete!

Jdeme na to!

Sesbírejte ze svých kosmetických taštiček, kabelek a šuplíků všechny barvy a odstíny rtěnek, laků, gelů nebo třeba gel laků. Vyberte si look, který vás zaujal, a vzhůru do divočiny! Pro dodání odvahy stačí jen více inspirace.  Vybrala jsem pro vás  video s názornou ukázkou, tak se mrkněte.

Tak co, koho umění pohltilo hned ze startu? A kdo se zamiloval až na druhý pohled? Dejte nám vědět, jestli jste pro, nebo ne. Svým výsledkem se nezapomeňte pochlubit v komentářích na našem facebookovém profilu, případně nás neváhejte označit na Instagramu

Zdroje:
https://www.youtube.com/watch?v=eiaLaP7yxgA

glamour.it
flawlessend.com
talontedlex.co.uk
instyle.com
mybeautynote.com
issuu.com
mymodernmet.com
pinterest.com
instagram.com/

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.