NANI depilační sada Rustical? To je váš splněný sen o hladké pokožce!

Ptáte se, co je nového? Přeci designová krabice vystlaná okrasnou voňavou slámou! A co se skrývá v ní? Je to váš splněný sen o hebké pokožce i několik týdnů po holení! Už to nejsou pouze sady na modelování nehtů, co vám usnadní začátky se zkrášlováním sebe sama. Tentokrát tu máme sadu depilačních výrobků a příslušenství za atraktivní cenu a v nádherném balení! Prozradím vám, co v balíčku najdete, k čemu vlastně vše slouží i jak má samotná depilace probíhat, aby byla rychlá, bezpečná a dlouhotrvající. Na nic nečekejte a pusťte se do čtení!

Co vše je obsaženo v NANI depilační sadě Rustical?

Je toho víc než dost, co krásná dárková krabička ukrývá, takže si to vezmeme pěkně popořadě a rovnou vám prozradím, co je k čemu dobré.
3538192304926000092

Ustláno na slámovém podkladu má:

Lavosept roztok na dezinfekci kůže, který vám poslouží ještě před samotnou depilací. Nikdo nechce, abyste po zákroku měla problémy s pupínky nebo bojovala s dlouhodobým podrážděním kůže. Pokožku umyjete a poté se kůže musí dezinfikovat. Odstraníte tak všechny možné bakterie, nečistoty a vyhnete se jakýmkoli kompilacím.

Arcocere ohřívač depilačního vosku Deppy 070 je hlavním a nezbytným pomocníkem po celou depilaci. Jedná se o jakési lehké oválné pouzdro s přípojkou ke zdroji napájení. Dovnitř jako ulitý padne kterýkoli depilační Roll On vosk z naší nabídky. Jakmile je vosk v ohřívači, stačí zapojit přístroj do elektřiny a počkat dokud nebude vosk tekutý (což zabere cca 20 – 30 minut, to je akorát dost času na umytí a dezinfekci nožek či jiné části těla, kterou se chystáte depilovat).

Dva Arcocere depilační vosky Roll On. Jeden s vůní aloe vera, druhý s vůní arganového oleje. Obě vůně jsou jemné, příjemné, připomínající přírodu. Před prvním nahřáním vosku odstraníte z rolovacího válečku ochranný papírek. Po nahřátí válečkem jen přejedete po kůži, kde vám zůstane lepkavý vosk. Třebaže se vám může zdát, že je vosk velmi horký, když ho máte poprvé v rukou, nemusíte se bát. Zdání klame a nanášení vosku je velice příjemná záležitost. To méně příjemné vás čeká až s depilačními pásky.
4321946931543868896

Arcocere olejíček po depilaci s vůní arganového oleje vám pomůže dodat pokožce živiny, po zákroku ji zklidnit a hlavně – odstraní poslední zbytky vosku. Samy zjistíte, že je to naprosto nepostradatelný pomocník, protože zvlášť v začátcích budete mít vosk všude – na rukou, nahřívači, samotném Roll On vosku – prostě všude. 🙂

100 depilačních pásek, bez kterých by to celé ani nešlo. Poté, co nanesete rozehřátý vosk na kůži, aplikujete depilační pásky. Je třeba je trochu uhladit, aby správně přilnuly k vosku. Také nesmíte zapomenout na vynechání cca 1 cm u spodního okraje pásky. Za ten totiž po pár vteřinách, kdy se budete psychicky připravovat na odtrhnutí, prudce škubnete. Nádech, výdech. A chloupky jsou pryč!

Návod, jak na depilaci – přehledný, jednoduchý, s několika tipy a radami. S ním depilaci zvládne každá z vás, i úplné začátečnice, takže s chutí do toho!
navod1

Bolí to moc? Jaká jsou pro a proti?

Otázka bolesti se při depilaci hodně řeší. Z osobní zkušenosti mohu říci, že mě mnohem více „bolela“ doba asi 2 týdnů, kdy jsem musela čekat, dokud nebudou chloupky dostatečně dlouhé k depilaci (jedná se o délku minimálně 5 mm, samozřejmě čím delší, tím lépe se pak depiluje).

Ve výsledku to nebolí ani zdaleka tak moc, jak bych čekala. S trhnutím to trochu pálí a pak už je po všem. Horší je podpaží a okolí intimní oblasti. To už musíte odtrhnutí rozdýchávat o něco déle. Přežít se to ale dá.

Velké pro?

Hladké nohy vydrží opravdu dlouho. Po první depilaci je třeba akci opakovat asi za 3 týdny, pak už postačí i jednou za 5 týdnů. Chloupky navíc s časem řídnou, protože kořínky slábnou a vytrácejí se. Co to znamená? Bude toho růst čím dál méně. 🙂

 

Velké proti?

Vždy před depilací je nutné, aby měly chloupky dostatečnou délku, jinak je vosk neodstraní. To znamená vydržet +/- týden s jemným porostem. Pravda, týdny s naprosto hladkou pokožkou lehce přebijí ten jeden týden, kdy už oholení není ideální. Znám ale spoustu slečen, které to jednoduše nevydrží a sáhnout raději po žiletce.

Depilace je naprosto k nezaplacení přes chladnější měsíce. Nohy tak často neukazujete a tak sse holení často zdá zbytečné. Teď je ale budete  mít krásně hladké po celou zimu.Ideálně začněte s depilací po prázdninách, přes zimu si pokožka zvykne a další léto už nebudete žiletku potřebovat vůbec. Nohy za celé letní prázdniny depilujete dvakrát a máte klid.

Chcete vědět něco více o aplikaci a průběhu depilace? Mám pro vás super článek! Nejen, že je tam celý postup krok za krokem, ale hlavně vás pobaví odlehčený tón článku, který vám na celou proceduru propujčí příjemný nadhled. 😉

Malý tip na závěr

Jak už bylo zmíněno NANI depilační sada Rustical má krásné dárkové balení, takže doporučuji dát ji třeba kamarádce či někomu z rodiny. Nejen, že je to moc potěší, ale i vy sama si pak můžete sadu čas od času půjčit. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, a to s krásně hladkou pokožkou!

Užívejte léta, vytáhněte sukně i šaty ze skříně a ukažte světu své jemné nožky!

2017_07_10

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.