Nové gel laky Aquarelle vás nepřestanou bavit!

Už vás nebaví pořád dokola ty stejné vzory, šablony nebo razítka? Chcete vyzkoušet něco nového? Baví vás zkoušet nové trendy v manikúře? No tak to rozhodně čtěte dál! Nové gel laky od NeoNail s názvem Aquarelle vás budou bavit! S jejich pomocí můžete začít vytvářet hotová umělecká díla. Ukážu vám, jak se s nimi pracuje, podíváme se na nějaká videa a určitě se vám bude hodit i trocha inspirace!

Říká se tomu prý Sharm effect. Já to teda slyšela prvně, ale prý je to technika zdobení, kdy mezi sebou za mokra rozpíjíte několik barev. Koukala jsem se do slovníku, ale slovíčko “sharm” jsem nenašla. Hledala jsem na internetu, ale vyjely mi jenom obrázky pláží v letovisku Sharm el Sheikh. Což značně podlomilo mou pracovní morálku. Naštěstí mám nachystanou spoustu materiálů, tak to snad půjde jako po másle :).

Ať už se ta technika nazývá jakkoliv, musím uznat, že je senzační. Gel laky Aquarelle jsou vyrobené přesně tak, abyste se s nimi nijak nezlobily a malování vám šlo od ruky. Proto jsou i trochu tekutější, ale to jim nic neubírá na pigmentu – takže jejich barvy jsou nádherně plné a kontrastní. A vybrat si můžete z 12 krásných odstínů!

aquarelle001_1_

Už jsem vás zaujala? Chcete začít zdobit? Tak se rychle podívejme, jak na to:

  • Klasicky si připravte nehet – opilujte, naneste oblíbený podklad a vyberte si barevný gel lak nebo UV gel (Aquarelle gel laky můžete bez obav s UV gely kombinovat), který použijete jako podkladovou vrstvu, na kterou pak chcete malovat vzory. Ten vytvrďte v lampě.

  • Pokud jste si vybrala jako plátno bílý gel lak nebo UV gel, naneste teď na nehet ještě Aquarelle Base White. A nevytvrzujte ho.

  • Pokud jste si jako podklad vybrala jakoukoliv jinou barvu, než bílou, naneste na nehet Aquarelle Base Clear a opět ho zatím v lampě nevytvrzujte.

  • Do této “mokré” vrstvy teď můžete začít vytvářet vzory! Nejlepší je použít maličký zdobicí štětec a vybrané barvy, do kterých ho budete namáčet, si připravit bokem.

  • Tady by mohl můj návod skončit, protože dál už je to jen na vaší fantazii. Až budete s rozpitým vzorem spokojená, tak ho šoupněte do lampy a vytvrzujte ho stejně dlouho, jako jste u gel laků zvyklá.

  • Přejeďte svůj výtvor oblíbeným topem, vytvrďte a voilá – zdobení je na světě!

 

Zní to jednoduše, ne? Snad vám trochu pomohlo i názorné video :). Určitě vás zajímá, co se s nimi dá všechno vytvořit. Kromě klasických rozpitých vzorů můžete vytvářet i drag marble, nebo se pokusit o efekt hadí kůže. Dejte mi vědět, jak vám to šlo! Pošlete mi fotky, označte mě u vašich výtvorů na Instagramu a použijte hashtag #naninails. Už se nemůžu dočkat!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.