Pigment Aurora – Efekt tak proměnlivý, jako světélkující polární záře!

Už jste si toho všimly? Není snad měsíce, kdy by nebyl IN nějaký nový lešticí pigment! Zapomeňte ale na chromatické prášky – teď válí pigment Aurora!
Jak se s ním pracuje? Jak ho nanášet a jak vypadá na nehtech? To všechno se dočtete v článku, kde vám nabídnu i několik krásných inspirací, tentokrát z Instagramu.

Pigment jsem poctivě vyzkoušela na několika typech podkladů, abych vám co nejlépe přiblížila, co od něho můžete čekat. Pak už bylo třeba jenom udělat pár fotek a napsat tenhle text. Teď sedím na terase, dost fouká vítr a je pod mrakem. Tohle není ideální počasí ani na focení, ani na nanášení pigmentu. Při práci s ním jsem totiž doslova trnula, aby mi ho neodfouknul i ten nejnějžnější vánek! Prášku je v krabičce jenom troška a stačilo by, abych zafuněla, a půlka by ho byla pryč :D. Jsem ráda, že je ten stres za mnou :).

img_20170628_115514Byla jsem ale ohromně natěšená, co s ním půjde vyrobit, protože internet mě každou hodinu dávkoval novými a novými fotkami právě s použitým pigmentem Aurora. Při psaní článku navíc celou dobu přemýšlím, kde se vzal jeho název. Jako první vás napadne polární záře – že by jeho lesk připomínal tetelící se barvy během tohohle kouzelného úkazu? To nechám posoudit vás!
Pigment Aurora je zalešťovací, to znamená, že postup je stejný, jako u dalších takových pigmentů. Návod najdete jak přímo u produktu v našem e-shopu, tak třeba v článku “Ozdobte své nehty perleťovým leskem! Jak na to?” Ale věřím, že jestli čtete tento článek, lešticí pigmenty pro vás už dávno nejsou nic nového. img_20170627_115121
Na Auroře je zvláštní především to, že výsledný efekt hodně záleží na tom, jaký barevný podklad pro ni použijete. Na tmavém podkladu vám vykouzlí ohromnou změnu, kdežto jemným, světlým barvám pomůže až éterickým leskem. Já ji vyzkoušela na světle růžové, tmavě růžové, pastelově modré, tyrkysové a královské modré. Úplně nejvíc se mi líbí na tyrkysu, ale já mám pro tyrkysovou slabost. Jak se líbí vám?
Balení prášku obsahuje 0,2 gramů pigmentu, což se může zdát dost málo. Ale jeho šupinky jsou opravdu hodně lehoučké a jemné a na jeden nehet ho spotřebujete jenom velmi málo. Je to podobné jako u holografických pigmentů. Stačí jenom trošičku pigmentu nanést na aplikátor a vyjde vám na celý nehet.
Vy už jste pigment vyzkoušely? Jestli ano, podělte se se mnou o svoje zážitky! Taky by mě zajímala další věc – který z lešticích trendů vám zatím nejvíce přirostl k srdci? Pište do komentářů!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.