NANI UV Nice One color gel – 95 barev pro jakoukoli lampu!

Mám pro vás skvělou novinu! Krásné jarní počasí nám připomnělo, kolik je všude kolem nás nejrůznějších odstínů a barev. Od bílé i žluté přes růžovou a červenou až po zelenou, modrou a vůbec spoustu dalších barev. Inspirováni krásným počasím jsme jen pro vás naskladnili úžasných 95 barev nových NANI UV Nice One color gelů. A to není všechno! Jako jedny z mála se mohou tyto gely chlubit tím, že je možné je vytvrdit v UV i LED lampě. Co to znamená? Celá škála barev a pro každého!
 

 

Tak schválně. Přestože je u nás výběr široký, nestalo se vám někdy, že by se vám zalíbil gel pro UV lampu, zatímco jste měly doma LED lampu anebo naopak? Už bylo načase, aby si jeden mohl vybírat ze široké nabídky gelů a nepřemýšlet nad tím, jestli jsou vhodné pro takovou nebo makovou lampu.

 

 

Nice One UV gely Přestože je všestranná možnost vytvrzování v LED i UV lampách hlavní plus, nezůstáváme jen u ní. Jak už jsem řekla na začátku – téměř sto barev a každý odstín je jiný. Kromě klasických lesklých máme v nabídce i neotřelé pastelové barvy. Pokud se trochu zajímáte o módu a styl, tak víte, že pastelové barvy jsou teď v kurzu víc než jindy. Jejich jemnost je příjemná na pohled a každému outfitu navíc dodají špětku elegance.

 

Co se týče kvality, tak ani na ní se nezapomnělo. Všechny barvy jsou krásně syté a velice dobře kryjí. Stačí dvě tenké vrstvy a barva bude krásně výrazná a celistvá. Tmavší odstíny si vystačí i s jen jednou vrstvou. Gely jsou klasické výpotkové.

 

Nice One UV gelyVěřím, že mezi našimi čtenářkami máme už spoustu zkušených a zručných slečen. Pokud jste ale začátečnice, tak si neodpustím v kostce shrnutý postup, jak s novými NANI UV Nice One color gely naložit.

 

Jak já vždycky říkám – nejdůležitější je příprava. Teprve správně připravené nehty vypadají s gelem zdravě, přirozeně a hlavně vám gel dlouho vydrží.
Nejdříve si nehet očistěte pomocí cleaneru. Zbavíte jej tak nečistot a mastnoty. Cleaner nakonec použijete i na odstranění výpotků. Odstraňte si nehtovou kůžičku a použijte primer, který zajistí, že vám bude gel hezky držet.
Poté už je na vás abyste si vybraly gel podle libosti a začaly s nanášením. Nezapomeňte každou vrstvu řádně vytvrdit v lampě. Nakonec odstraňte výpotky pomocí cleaneru. Pro jistotu, že gel dlouho vydrží, přetřete nehet ještě top finish gelem. Znovu do lampy a je hotovo!

 

FB

 

Nebojte se nás zeptat s případnými otázkami na Facebooku, stejně jako se nezapomeňte pochlubit se svými výtvory! Užívejte jarní počasí a hodně štěstí při zkrášlování vašich nehtů!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.