Nedrolí, nešpiní a vydrží? Velký test pilníků Brown Scales!

Nedrolí, nešpiní a vydrží. To o nich alespoň říká výrobce – a to by bylo, abych je za vás nevyzkoušela! Tak jsem vzala pilníky do ruky a celé dopoledne pilovala a pilovala. A jestli vás zajímá, jak pilníky Brown Scales uspěly v testu, rozklikněte si článek, koukněte na fotky a posuďte samy!
 

 

IMG_20160510_111853Mám takovou zásadu – všechno si pořádně ověřuju. Ať pro vás píšu články nebo ať už se chystám upéct koláč, vždycky si všechny informace několikrát přečtu, zvážím je a pak se teprve pustím do práce. A když se na e-shopu objevily tyhle nové pilníky (které o sobě navíc tvrdí dost odvážné věci), bylo úplně jasné, že tohle se musí opravdu POŘÁDNĚ ověřit!

Na první pohled vás zaujme jejich povrch. Dal by se přirovnat třeba k hadím šupinám, ale ať si představíte cokoliv, mezi ostatními pilníky se prostě neztratí.

Na obrázku vpravo vidíte tři odhodlané dobrovolníky, z nichž každý má jiný tvar a jinou hrubost. Zleva to je rovný pilník, pak banán a nakonec loďka, která je u mě asi nejoblíbenější, protože mi přijde naprosto univerzální. Když jsme u oblíbených tvarů pilníků – který vede u vás?

 

pilnik_povrch

Na detailní fotce si můžete všimnout, že pilník má výrazný reliéf. Díky němu se s pilníkem velmi dobře pracuje. Navíc má zásluhu i na tom, že

 

A jak to tedy s jejich životností je? Pilníkem o hrubosti 80/80 (loďka) jsem pilovala tip, na kterém byl nanesený stavební a barevný gel (rudé barvy) a závěrečný lesk. Vítězem se stal jednoznačně pilník, protože tip mě po nějaké době zradil a rozhodl se v testu dál nepokračovat. Po pilování jsem pilník jednoduše očistila kartáčkem na oprašování nehtů, jinou úpravou neprošel – a přesto vypadá skoro nepoužitě.

 

 
piln_k_a_hrom_dka_2_300x169Na pilníku není skoro ani známka po tom, že by se ním piloval rudý UV gel. No a po tipu mi skoro nic nezbylo, jenom hromádka prachu :). Takže ano, pilníky IMG_20160510_143737
 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.