Nehty, které nepřekáží – užijte si lyžovačku s krátkou manikúrou!

Zima je v plném proudu a spousta z vás už se určitě těší na hory, je to tak? 😉 Možná si ale právě také lámete hlavu nad tím, jak svou perfektní manikúru spojit se sportovním vyžitím, aby vám po celodenním řádění na rukou nezbyly jen olámané pahýly. Netřeba si dělat dále starosti, nebyla bych to já, abych pro vás neměla pár super nápadů!


Pokud jste si doteď myslely, že krásné nehty = dlouhé nehty, ráda vás vyvedu z omylu. Jsou mezi námi takové, které zbožňují dokonalou manikúru, ale z nějakého důvodu si nemohou dovolit nosit dlouhé nehty – ať už je to kvůli práci, sportu, koníčkům nebo zkrátka jistému nepohodlí, které s sebou mohou delší nehty přinést. No, a protože je čas oblíbených zimních radovánek na horách, hned mě napadlo, že v rukavicích dlouhé drápky mohou docela překážet.

A ještě tu máme jedno dilema! Přiznejte samy, na svahu dlouhé nehty překáží, ale jakmile shodíte vrstvy oteplovaček, chcete pak večer na chatě doopravdy zářit! Co teď s tím?
Jde toto všechno nějak skloubit? Jde! Pojďme se na to společně podívat!
Hodně muziky vyčarujete za pomoci samolepicích pásek, které i na menším prostoru dokážou vytvořit opravdovou parádu. Výhodou je, že je seženete v jakémkoli odstínu a vypadají báječně nejen v kombinaci s jemnými pastelovými tóny, ale i s odvážnějšími sytými barvami.

Dalším vděčným tipem na zdobení jsou oblíbené tečky. U tečkování je velkou výhodou to, že si se zdobením můžete opravdu vyhrát a poradí si s ním i úplně začátečnice. Ať už se rozhodnete pro roztomilé motivy, kdy vaše nehty budou připomínat měkké pyžamko, nebo zvolíte elegantní a třpytivé vzory, s tečkami zkrátka nikdy nešlápnete vedle.

Na své si přijdou i milovnice nestárnoucí francie a obdivovatelky pastelových tónů. Právě tato úprava nehtů vypadá skvěle jak na dlouhých, tak i na krátkých nehtech, co říkáte? No a jestli patříte mezi ty, které rády zdobí, dopřejte svým nehtům jako třešničku na dortu nějaký ten kamínek!

Máte rády něžné květinové motivy? Nemusíte se vydávat v závějích do hlubokého lesa , abyste našla dvanáct měsíčků, kteří by vám v zimě vykouzlili fialky! Vezměte si s sebou do zimy kousek rozkvétající jarní přírody, možná vás květinové nehty nakonec zahřejí víc než rukavice. 🙂


Rozhodně nemůžeme vynechat razítkovou metodu! I na krátkých nehtech vyniknou všelijaké vzory, co zkusit chladnější pastelové odstíny?

Jestli pro vás byly předchozí nápady málo barevné, inspirujte se a vyzkoušejte multichromatické zdobení neboli „chameleon, dozdobte nehty holografickými třpytkami, nebo použijte některý z gel laků Star Glow a na nehtech tak směle můžete přinést do středoevropských končin trochu polární záře. 🙂

Tak co, milé dámy, vyzkoušíte tentokrát kratší nehty nebo se svých dlouhých nevzdáte za žádnou cenu? Posílejte mi své nápady a inspirace na Facebook, abych věděla, jaká manikúra vás zdobí v tomto chladném období! Budu se těšit na vaše výtvory, zatím přeji spoustu vydařeného zdobení a hodně sněhu na svahu!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.