Top Velour – Matný efekt v každém tahu štětce

Už to bude nějaký ten pátek, co se začala objevovat matná úprava nehtů. I my jsme se jí nejednou věnovali – třeba v článku, kde najdete inspiraci, jak skloubit matný povrch a lesk. Matné nehty jsou prostě top! A jak dosáhnout toho správného matného efektu? NeoNail představuje novinku – gel lak Top Velour!

{product-5a56002017138}  A já jsem se rozhodla, že vyzkouším, jak si Top Velour stojí vedle dalších metod, jak dosáhnout matného vzhledu. Ale nejdřív jsem se zarazila – má opravdu vytvářet matný efekt? Vždyť NeoNail už má v nabídce matný top. Proč se to vlastně jmenuje “velour”?

Velur je totiž látka s krátkým chlupem, která připomíná samet. Možná už jste viděly velurovou bundu, ne? Pak se možná nebude jednat o matný povrch, ale SAMETOVÝ povrch. Ok, budu na to myslet, ačkoliv rozdíl na nehtu asi nepoznám :). 

Plánovala jsem si, že vyzkouším všechny dostupné možnosti matu, které se mi doma naskytují. Mám doma závěrečný lak na nehty s matným efektem z běžné drogerie, Top Velour a já sama mám nejraději matnění jemným brusným blokem. Tak vyzkoušíme všechno!

Jako podklad jsem použila gel lak Premium Line v odstínu Devotion (č. 14). Nemám pro to extra důvod, byl po ruce a mně se moc líbí. Na vzorníku jsem pak vyzkoušela všechny tři metody. A na závěr jsem jeden zaleskovala mým oblíbeným bezvýpotkovým leskem, abyste měly srovnání:). Výsledek můžete vidět tady:
dsc00002x

  1. Zmatnění blokem. Dám barvu, natřu bezvýpotkovým topem a pak zmatním blokem. Nic těžkého, akorát si člověk musí pohlídat, aby zmatnil opravdu celý povrch rovnoměrně.

  2. Top Velour. Tohle je absolutně bez námahy, prostě ho použijete jako klasický top a na závěr setřete výpotek. Troufám si tvrdit, že se dost podobá výsledku s blokem.

  3. Matný lak z drogerie. Když jsem si ho tenkrát koupila, byla jsem celkem spokojená, ale tady dost pohořel. Výsledek je takový polovičatý.

  4. Barva a lesklý top. Vidíte, jak se oproti ostatním blyští?


Teď mě trochu mrzí, že jsem po ruce neměla přímo matný top od NeoNailu – docela by mě zajímal rozdíl – a jestli je tam opravdu poznat, že je efekt sametový, spíš než matný. Víte co? Zařídím to a fotku dám na náš Instagram, nezapomeňte ho sledovat!

Pokud ale toužíte po matném efektu, Top Velour vám určitě doporučím. Oproti mechanickému matnění blokem vám vytvoří jednolitý efekt pár tahy štětce, a navíc ho nevyplýtváte moc. Vyzkoušejte ho a dejte mi vědět, jak jste spokojené!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.